رفتن به مطلب

شکایت از مامور پیدی (Morkan_Cartel)

پست های پیشنهاد شده

درود و خسته نباشید خدمت تمامی بازیکنان و ادمین ها 

اسم بنده : Soheil_Brave

لول 10 فکشن مدیک رنک 5 

اسم کسی که از اون شکایت دارم :Morkan_cartel

در چند روز گذشته بنده یک فروم پر کرده و فروم بنده ب علت نداشتن اسم و تاریخ و چیز های دیگه بسته شد

(بنظرم واقعا تو دلیل رد شکایات ی تجدید نظر اساسی کنید و پروسه های طولانی فروم رو تا حد ممکن کوتاه کنید تا پلیر ها بتونن با ارامش خاطر شکایت کنن و فکر نکنن که سرور بی در و پیکره و کسی براش مهم نیست که ظلم توی روند رول پلی اون اتفاق افتاده) 

بگذریم فروم بنده بسته شد و امروز در حالی ک در حال پاکسازی گالریم بودم متوجه شدم ک یه شات دیگه از اون وقت گرفتم که تمام مواردی که فروم بنده رو رد کرده بود رو داره

از اونجایی ک مهلت شکایات دو روزه ولی من توی اون دو روز یک فروم گذاشتم و به دلیل نداشتن نت نتونستم فروم رو ببینم و  انتظار دارم ک لطف کنید و فروم بنده رو پاسخگو باشید تا از این روند شکایات زده نشم و بتونم حقم رو پیگیری کنم. 

خلاصه ایی از شکایت بنده ب این صورت است :

در روز های گذشته بنده در دم یک گان شاپ 

مقداری کپسول اتش نشانی پیدا کرده 

و اونرو برداشتم 9کا و 400 تا بود

با رفیقم قراری توی بیمارستان گذاشتم 

و مقدار 2 کا رو ب اون دادم متاسفانه هنگام دادن پلیس ب کنار ما امد و  دید 

سپس ب بنده دو ونتد داد که طبق قانون بدون هیچ اعتراضی باید میرفتم 1200ثانیه جیل

جدا از اون باید بگم ک این اتفاق نیوفتاد 

جناب پیدی تمام لیک ها(مجوز ها و cardites و..) رو گرفت 

ونتد های بنده رو پاک کرد و منو ان کاف کرد 

که این خلاف قوانین پیدی هست

دلیل رد شکایت فروم قبلی، شات جدید (که تازه پیداش کردم  و شات قبلی رو براتون میذارم) 

در ضمن بنده مجوز اسلحه و گواهینامه و مواردی ک از من گرفته شده چگونه به من برمیگرده؟؟ 

ممنون ک روند رول پلی عادلانه ایی رو میتونید برای ما فراهم کنید. 

Screenshot_20230603_001017_com.android.chrome.thumb.jpg.58930f223287e05fcfeca0f164f32ec4.jpgScreenshot_20230531_171245_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.3ac381fc9bdc612579770bd8dbf57067.jpg

Screenshot_20230531_171117_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.daa3c692a21a9b99b0acfea4924e66f6.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...