رفتن به مطلب

Mojteba_Moltafet

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Reza_Sarbaz

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Mojteba_Moltafet و Ahmad_Killer

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول ۹ رنک و فکشن ندارم

توضیحات شکایت: داشتم از شهر ۳ میومدم شهر ۱ وسط راه پاسپورت نشون دادم و اومدم وسط راه دیدم مجتبا ملتفت بهم ۳ وانتد داد دلیلش هم نوشته بود اتک ولی من اصلا تو اتوبان کسی جلوم ندیدم که بخوام بکشمش و وانتد اشتباهی داد

تا دیدم وانتد داد سریع رکورد کردم شمارشو در آوردم و زنگش زدم که بهش بگم وانتد اشتباهی دادی لغوش کنه ولی از عمد جواب نداد و آقای احمد کیلر اومد منو گرفت وسط راه هرچی بهش گفتم اشتباه وانتد داده گوش نداد و تازه ۱ وانتد دیگه به دلیل فحاشی داد ولی اصلا من فوشی ندادم طبق ویدیو معلومه اون به حرف من گوش نداد حتا صبر نکرد بپرسه مدرک داری یا نه

الان از هر دو آقای Mojteba_Moltafet و Ahmad_Killer شکایت دارم به دلیل ۴ وانتد بی دلیل با مدرک

سرعت ویدیو هم ۲ برابر کردم جا بشه ولی از پیام ها کاملا مشخصه

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 دقیقه قبل، King_Spartan گفته است:

نام شما در بازی: Reza_Sarbaz

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Mojteba_Moltafet و Ahmad_Killer

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول ۹ رنک و فکشن ندارم

توضیحات شکایت: داشتم از شهر ۳ میومدم شهر ۱ وسط راه پاسپورت نشون دادم و اومدم وسط راه دیدم مجتبا ملتفت بهم ۳ وانتد داد دلیلش هم نوشته بود اتک ولی من اصلا تو اتوبان کسی جلوم ندیدم که بخوام بکشمش و وانتد اشتباهی داد

تا دیدم وانتد داد سریع رکورد کردم شمارشو در آوردم و زنگش زدم که بهش بگم وانتد اشتباهی دادی لغوش کنه ولی از عمد جواب نداد و آقای احمد کیلر اومد منو گرفت وسط راه هرچی بهش گفتم اشتباه وانتد داده گوش نداد و تازه ۱ وانتد دیگه به دلیل فحاشی داد ولی اصلا من فوشی ندادم طبق ویدیو معلومه اون به حرف من گوش نداد حتا صبر نکرد بپرسه مدرک داری یا نه

الان از هر دو آقای Mojteba_Moltafet و Ahmad_Killer شکایت دارم به دلیل ۴ وانتد بی دلیل با مدرک

سرعت ویدیو هم ۲ برابر کردم جا بشه ولی از پیام ها کاملا مشخصه

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

gta_sa2024-04-0519-31-57-242.thumb.jpg.3a9114a9d38ecc2a7425f63bf8431557.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت از بازیکن

2. کافی نبودن مدارک

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...