رفتن به مطلب

شکایت از پلیر فکشن LSPD به اسمMohammad_Aogiri

پست های پیشنهاد شده

نام شما : Darknighit_Lion 

نام پلیری که از او شکایت دارید : Mohammad_Aogiri

لول 25 بدون فکشن و رنک

من داشتم برای دوستم که تازه اومده توی سرور پلاک ماشین میگرفتم این دوستمون اومده 3 بار اخطار داده با وجود اینکه دلیل وایسادنم اونجارو بهش گفتم هم من هم دوستمو جیل کرده که من مدرک جیل خودمو دارم لطفا رسیدگی کنید چون من الان الکی باید وایسم تو زندان

مدرک که گفتمScreenshot_20240329_215356_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.f24c4ba7203e638b45e98713f86f765e.jpgاطلاعات اکانت خودم

مدرک که گفتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 ساعت قبل، Mehran_Lion گفته است:

نام شما : Darknighit_Lion 

نام پلیری که از او شکایت دارید : Mohammad_Aogiri

لول 25 بدون فکشن و رنک

من داشتم برای دوستم که تازه اومده توی سرور پلاک ماشین میگرفتم این دوستمون اومده 3 بار اخطار داده با وجود اینکه دلیل وایسادنم اونجارو بهش گفتم هم من هم دوستمو جیل کرده که من مدرک جیل خودمو دارم لطفا رسیدگی کنید چون من الان الکی باید وایسم تو زندان

مدرک که گفتمScreenshot_20240329_215356_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.f24c4ba7203e638b45e98713f86f765e.jpgاطلاعات اکانت خودم

مدرک که گفتم

من به ایشون که بی دلیل این وسط وایساده بودن 3 بار اخطار با فاصله دادم و به دلیل اینکه ایشون توجهی نکردن وانتد دادم و ایشون بعد اینکه دستگیر شدن به من دلیلی میگن که اصلا قابل اثبات نیست در ضمن به دوست ایشون کاری نداشتم ایشون چون وسط وایساده بود اخطار دادم و گرفتم وگرنه اگه ایشون رفیقشون بودن مدرک بدن که ایشون رو بدون دلیل دستگیر کردم وگرنه دستگیری من درست و طبق قانون بوده 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت از بازیکن. 

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...