رفتن به مطلب

Matin_Ranger

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Navid_Aryan

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Matin_Ranger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول : ۸ - فکشن : medic(R2)

توضیحات شکایت:ایشون مثل اینکه تازه به این درجه رسیده و همه از ایشون شکایت دارن‌. وقتی یک فم به فم ما اتک زد ایشون اومد که اونهارو به جیل ببره ، بعد از اینکه اتک تمام شد من سوار یک ماشین monster شدم‌، این ماشین ترمز نداره و وقتی من سوار شدم‌ ، جاده شیب دار بود و ماشین سور خورد و تایر ماشین خیلی آروم خورد به این آقا و وانتد وی دی ام داد(عکس اول) . بعد که منو کیل کرد و به زندان رفتم با پرداخت 100k از زندان آزاد شدم و تو چت هم معلومه تازه پول به وکیل برای آزادی دادم ، وقتی به پیش فم رفتم که به این آقا بگم چرا وانتد بی دلیل میدی ، وانتد توهین کردن داد ، بعد بهش گفتم مگه من چه توهینی کردم و یک وانتد دیگه داد،  بعد همینطور در راه زندان بهش میگفتم بگو چه توهینی کردم و هی وانتد میداد و وانتد هامو به ۶ تا رسوند با اینکه من اصلا توهین نکردم ازش سوال میکردم  و میدونم اگه توهین کنم میتونه فیلم بگیره بده لیدر مدیک و من از مدیک کیک شم(عکس دوم تا پنجم) . بعد از اینکه دوباره از زندان آزاد شدم ، با دوستم بهش تی پی دادم و رفتم پیشش و گفتم کی تورو تو این فکشن راه داده و دوباره وانتد توهین داد ، بعد با ویس بهش گفتم چرا الکی به مردم وانتد میدی و همون حرف های بالا ، دیدم دوباره داره وانتد میده(عکس ششم). بعد که به زندان رفتم دیدم ادمین سینا منو 120 شغل جریمه کرد به دلیل فحاشی  ، ولی من هیچ فحاشی نکردم میتونید در‌ چت هم ببینید(عکس هفتم) . خلاصه اینکه الکی 200k حروم شد و الان 450 شغل جریمه هستم ، به دلیل اینکه هی به تو چت پیام میدادم اول پیام یه فحش می‌نوشتم تا ادمین سینا ببینه پیامو ، و بعد اون جمله که میگفتم سینا بیا پیشم تلپورت کن که برات توضیح بدم چی شده . خواهشن یک لیدر خوب انتخاب کنید که ممبرای خوبی انتخاب شن ، خواهشن از این به بعد خیلی سخت گیری کنید رو اقلیت های دولتی که کمتر پلیر هایی پیدی بهش و  اینطوری بدون دلیل به پلیر ها وانتد ندن . مدیک هم هستم من کی میرسم 450 شغل انجام بدم ؟ . واقعا نمیفهمم چطور اینها به این درجه میرسن ؟ من خودم جلو چشمای خودم دیدم کسایی رو که برای جنبه شوخی ، به چند‌ نفر وانتد میدن.

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۱۱۵_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۴۳۳_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۴۳۸_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۵۳۴_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۶۱۰_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۳۲۸۳۱_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۳۳۴۰۵_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۷-۰۱۳۳۱۲_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۷-۰۱۳۳۲۳_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 ساعت قبل، Navid گفته است:

نام شما در بازی:Navid_Aryan

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Matin_Ranger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول : ۸ - فکشن : medic(R2)

توضیحات شکایت:ایشون مثل اینکه تازه به این درجه رسیده و همه از ایشون شکایت دارن‌. وقتی یک فم به فم ما اتک زد ایشون اومد که اونهارو به جیل ببره ، بعد از اینکه اتک تمام شد من سوار یک ماشین monster شدم‌، این ماشین ترمز نداره و وقتی من سوار شدم‌ ، جاده شیب دار بود و ماشین سور خورد و تایر ماشین خیلی آروم خورد به این آقا و وانتد وی دی ام داد(عکس اول) . بعد که منو کیل کرد و به زندان رفتم با پرداخت 100k از زندان آزاد شدم و تو چت هم معلومه تازه پول به وکیل برای آزادی دادم ، وقتی به پیش فم رفتم که به این آقا بگم چرا وانتد بی دلیل میدی ، وانتد توهین کردن داد ، بعد بهش گفتم مگه من چه توهینی کردم و یک وانتد دیگه داد،  بعد همینطور در راه زندان بهش میگفتم بگو چه توهینی کردم و هی وانتد میداد و وانتد هامو به ۶ تا رسوند با اینکه من اصلا توهین نکردم ازش سوال میکردم  و میدونم اگه توهین کنم میتونه فیلم بگیره بده لیدر مدیک و من از مدیک کیک شم(عکس دوم تا پنجم) . بعد از اینکه دوباره از زندان آزاد شدم ، با دوستم بهش تی پی دادم و رفتم پیشش و گفتم کی تورو تو این فکشن راه داده و دوباره وانتد توهین داد ، بعد با ویس بهش گفتم چرا الکی به مردم وانتد میدی و همون حرف های بالا ، دیدم دوباره داره وانتد میده(عکس ششم). بعد که به زندان رفتم دیدم ادمین سینا منو 120 شغل جریمه کرد به دلیل فحاشی  ، ولی من هیچ فحاشی نکردم میتونید در‌ چت هم ببینید(عکس هفتم) . خلاصه اینکه الکی 200k حروم شد و الان 450 شغل جریمه هستم ، به دلیل اینکه هی به تو چت پیام میدادم اول پیام یه فحش می‌نوشتم تا ادمین سینا ببینه پیامو ، و بعد اون جمله که میگفتم سینا بیا پیشم تلپورت کن که برات توضیح بدم چی شده . خواهشن یک لیدر خوب انتخاب کنید که ممبرای خوبی انتخاب شن ، خواهشن از این به بعد خیلی سخت گیری کنید رو اقلیت های دولتی که کمتر پلیر هایی پیدی بهش و  اینطوری بدون دلیل به پلیر ها وانتد ندن . مدیک هم هستم من کی میرسم 450 شغل انجام بدم ؟ . واقعا نمیفهمم چطور اینها به این درجه میرسن ؟ من خودم جلو چشمای خودم دیدم کسایی رو که برای جنبه شوخی ، به چند‌ نفر وانتد میدن.

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۱۱۵_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۴۳۳_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۴۳۸_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۵۳۴_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۲۴۶۱۰_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۳۲۸۳۱_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۶-۲۳۳۴۰۵_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۷-۰۱۳۳۱۲_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۷-۰۱۳۳۲۳_SA-MP.jpg

به خدماتی که ادمین واست بخاطر توهین زده هم میگی توهین نکردم ؟😂

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Matin_Ranger گفته است:

به خدماتی که ادمین واست بخاطر توهین زده هم میگی توهین نکردم ؟😂

اصلا وانتد سه اولو متین نداده مارتین اونجر داده.

داداش میخاستی پول وکیل ندی کی مجبورت کرده بود.

بعدم من ندیدم کسی از ایشون شکایت داشته باشه.

بعدم مانستر ترمز داره ولی کجای دنیا با مانستر تو شهر رانندگی میکنن.

بعدم داداش هوی که تو به یه مامور دولت گفتی فحش حساب میشه تو عکس دوم.

عجبا.

نوید ادمین تشخیص داده که تو فحاشی کردی بعد میگی نه ؟

بدشم برو خدمت اجتماعیتو انجام بده تا وارن فرار از پست نگرفتی و 300k دیگتم نرفته.

واقعا عجیبه اگه ادمین شکایتتو تایید کنه.

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل :

1. شکایت بررسی و رد شد !

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...