رفتن به مطلب

Ali_Killer

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Polo_Mahi

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Ali_Killer

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول ۲ بدون فکشن

توضیحات شکایت: بنده جای یکی که وانتد داشت واستاده بودم ایشون اشتباهی منو کاف کرد بعد گفتم من وانتد ندارم منو ازاد کرد وقتی داشتم میرفتم صدام زد برگشتم بهم وانتد داد و دوباره منو گرفت هرچی گفتم میدمت فروم ولی چون هم فمی هاش لیدر هستن توجه نکرد درخواست دارم بازیکن Ali_Killer مدرک خودش رو مبنی بر توهین من ارسال کنه در غیر این صورت مجازات بشه

مدارک مورد نیاز: عکسScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.d8242295385ff9b0e0fa0b3d4358d876.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.43594df9203cf8132b96504679f9aef4.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.e1e04fe6062f7a11adcdade6dca9782e.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.7404bcaebd54df7a1a06ac4366767ce4.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنام خدا

سلام عزیز کیبورد شما جلوی تاریخ گرفته است 

و اینم مدرک توهین فحاشی شما

پسر خوب سعی کن فحش ندی و الکی شکایت نکنی

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، Captain_Nato گفته است:

بنام خدا

سلام عزیز کیبورد شما جلوی تاریخ گرفته است 

و اینم مدرک توهین فحاشی شما

پسر خوب سعی کن فحش ندی و الکی شکایت نکنی

اونی که داره فحش میده من نیستم عزیز من دارم صدا میکنم میگم بیا بهتره قوه تشخیص ات رو ببری بالا

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Jimmy گفته است:

اونی که داره فحش میده من نیستم عزیز من دارم صدا میکنم میگم بیا بهتره قوه تشخیص ات رو ببری بالا

و اینکه در شات بعدی تاریخ نشون داده شده که شما داری میبری جیل من رو و اینکه شما از بعد از این ریکورد فیلم بفرست تا نشون بده که ویس مال من نیست

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Captain_Nato گفته است:

عزیز صدا خودتون هست و بنده مدرک رو دادم بزارید ادمین چک کنند

اون صدای فحش مال کاربری به اسم Arya.. هست شما مدرک طولانی تر و با کیفیت تر ارسال کنید تا معلوم بشه صدا مال کیه

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Jimmy گفته است:

اون صدای فحش مال کاربری به اسم Arya.. هست شما مدرک طولانی تر و با کیفیت تر ارسال کنید تا معلوم بشه صدا مال کیه

درخواست مدرک با کیفیت تر و طولانی تر از بازیکن Ali_Killer دارم

لینک به دیدگاه

طبق نسخه با کیفیت ویدئو شما فحش ها مال بازیکن Aryian017400 هست و اگه دقت کنید بنده دارم صداش میکنم و شما هم اول منو با اون اشتباه گرفتی و کاف کردی وقتی دیدی وانتد ندارم کاف رو باز کردی اما انگار جیل کم داشتی و منو الکی وانتد دادی کسی که فحش میده یه بازیکن دیگست

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل :

1. وانتد شما به درستی ثبت شده

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...