رفتن به مطلب

شکایت از ممبر دولتی

پست های پیشنهاد شده

با سلام. بنده به معرفی دوستان وارد سرور شدم چند روز گذشته و در حال اموزش بودم. که از جلوی مدیک رد شدم و ادمین دیدم  انقدر صدا زدم محل سگ نداد بهشم گفتم نیو پلیرم این چی میشه اون چی میشه بگزریم جلو مدیک چندتا صف بودن بعد یهو پیدی امد با فست تایپ بهم اخطار داد به ده ثانیه کمتر نکشید وانتد داد  منم تو همون لحظه فلود که من. نیو پلیرم این رفتار درست نیست شاتش هست ولی بلد نیستم بزارم. 

بنده برد به صازمان پیدی و جیل کرد  بنده از روی فشار در ریپورت درباره سرور توهینامیزانه  به ادمین گزارش دادم که چه سرور بی درو پیکریه که ادمین محل سگ به. پلیرا نمیده و پیدی اشم  با پارتی یا هیچ چیز بلد نبودی رفته  عضو شده بعد لیدر پیدی  بهش گفتم من نیو پلیرم اقااا من نیو پلیرم زجه میزدم  انگار به بلا نسبت شما عن خشک شده داشتم میگفتم بعد منو کیل کرد 

والا درست نیست ما امدیم یکم بگزرونیم تفریح کنیم دوست پیدا کنیم خدایی درسته بن میکنین. اینم از وضع جوابگویی ادمینا و پیدی که زورشون میاد هیچی یلد نیستن .

Renoir_Hernandez

اسم اکمه بن شده نمیخام ان بن کنین 

فقط یکم پیگیر باشین یکم تو انتخاب لیدر برا فکشن یکم سختگیرانه باشین که پلیر که هیچی بلد نیست و از رو عقده میاد رو نیو پلیر خالی میکنه. واقعا من. اعصابم داغون شد 

پیامم به کو اونر و اونر سرور : شما که میلیون خرج تبلیغ میکنی  ظاهرش شاید خوب باشه ولی باطن خرابه  یکم جدی باشین استف سرور جوابگویی خوب عمل میکنن ولی طرف پلیر نیست منفعتش تفریح کردن. از پست و مقامش

والا  دلسوز من نیستین  برای اونایی که میان دو دقیقه خوش باشن دلسوز باشین سخت نیست ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل :

1. رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت از بازیکن.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...