رفتن به مطلب

Leo_King

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Hanzo_Moltafet

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Leo_King

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 25 . FBI رنک 10 منیجر

توضیحات شکایت:میاد اخطار میده ممبر فبی

اینو ولش که اخطار میده شوکر چرا میزنه بی دلیل این خدش یه وارن

راستی اگه من تو فکشنی نبودم ایشون اول شوکر میزد بعد وانتد میداد؟؟؟؟ اینم ۲ وارنش

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_2024-03-07-14-13-49-675_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 دقیقه قبل، Hanzo_Moltafet گفته است:

نام شما در بازی:Hanzo_Moltafet

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Leo_King

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 25 . FBI رنک 10 منیجر

توضیحات شکایت:میاد اخطار میده ممبر فبی

اینو ولش که اخطار میده شوکر چرا میزنه بی دلیل این خدش یه وارن

راستی اگه من تو فکشنی نبودم ایشون اول شوکر میزد بعد وانتد میداد؟؟؟؟ اینم ۲ وارنش

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_2024-03-07-14-13-49-675_ru.unisamp_mobile.game.jpg

تو فیلمم معلومه منمداسکیرن شات گرفتم اخطار بهشون دادم توجه نکردن منم شوکر زدم حالا از کجا بدونم ایشون دولتی بعد اصا دولتی باشن چون دولتین میتونن ایجاد مزاحمت کنن تازع مسخره بازیم درع میارع بعد اختیار من میگ برم ۳ برم ۲ یعنی چی الان من باید کارم انجام ندم هرکی امد بزارم بمونه ایجاد مزاحمت کنه بعد تحدید فرومم میکنه 

Screenshot_20240307-140820_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، abas frohki گفته است:

تو فیلمم معلومه منمداسکیرن شات گرفتم اخطار بهشون دادم توجه نکردن منم شوکر زدم حالا از کجا بدونم ایشون دولتی بعد اصا دولتی باشن چون دولتین میتونن ایجاد مزاحمت کنن تازع مسخره بازیم درع میارع بعد اختیار من میگ برم ۳ برم ۲ یعنی چی الان من باید کارم انجام ندم هرکی امد بزارم بمونه ایجاد مزاحمت کنه بعد تحدید فرومم میکنه 

وارنت ثبت میشه 😂😂😂😂

بعد اگه دولتی نبودم اول شوکر میزدی بعد وانتد می‌دادی اینم دو وارن😂😂😂

حالا شوکر بی دلیل زدی اونم فبی وایی

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، abas frohki گفته است:

کجا مزاحمت ایجاد کردم مدرک بده وارن که هیچی Leave میزنم مدرک بده که مزاحمت ایجاد کردم باید از خداتم باشه من میام اونجا آرامش بر قرار میکنم

باید وارنت ثبت شده چون شوکر بی دلیل زدی من مدرکو دادم که شوکر زدی دیگه نیازی نیست بگی اینو اون مدرک کاملا واضحه شوکر میزنی

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hanzo_Moltafet گفته است:

کجا مزاحمت ایجاد کردم مدرک بده وارن که هیچی Leave میزنم مدرک بده که مزاحمت ایجاد کردم باید از خداتم باشه من میام اونجا آرامش بر قرار میکنم

باید وارنت ثبت شده چون شوکر بی دلیل زدی من مدرکو دادم که شوکر زدی دیگه نیازی نیست بگی اینو اون مدرک کاملا واضحه شوکر میزنی

من تبق قانون عمل کردم بعد از سه اختار و بی توجه شما شوکر زدم تا ببرمت جیل ک اونجا هم خلولت هم ارامش داشته باشه دلیل نمیشع چون دولتی بیای مزاحمت ایجاد کنی بعدشم من ممبر lspd هستم کارم اینکه جلو مدیک وایستم و اونجارو خالی و اروم کنم مدیک جای ک باید بیای هیل بگیری بری ن وایستی مسخرع بازی کنی از قدرت سو استفاده کنی بخندی 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، abas frohki گفته است:

من تبق قانون عمل کردم بعد از سه اختار و بی توجه شما شوکر زدم تا ببرمت جیل ک اونجا هم خلولت هم ارامش داشته باشه دلیل نمیشع چون دولتی بیای مزاحمت ایجاد کنی بعدشم من ممبر lspd هستم کارم اینکه جلو مدیک وایستم و اونجارو خالی و اروم کنم مدیک جای ک باید بیای هیل بگیری بری ن وایستی مسخرع بازی کنی از قدرت سو استفاده کنی بخندی 

مزاحمت😂😂😂😂

عضو فکشن هم نباشم اول شوکر میزنی بعد وانتد میدی😂😂😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، Hanzo_Moltafet گفته است:

مزاحمت😂😂😂😂

عضو فکشن هم نباشم اول شوکر میزنی بعد وانتد میدی😂😂😂😂😂😂

بخاطر اینکه چتم باگ شد چت بستم شکر زدم ی بار دیگ باز کردم چتم درست شده بود 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Hanzo_Moltafet گفته است:

.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، abas frohki گفته است:

عزیزم 

شوکر دادن دستت که جلب توجه کنی میگی توجه نکرد؟؟

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Sina_Nopo گفته است:

شما مثل اینکه کار تون بی دلیل شوکر زدنه

1000048511.jpg

ایشونم باز همون قضیست نوپو امده مسخرع بازی جلو مدیک چیزیم بهشون میگیم سریع میخان فروم بدن برسی بشع لطفا این حرکت های ک این افراد میزنن اگ ببینی کل ال اس دور ایشون جم شدن ک اینو ی جوری ببرن تا مزحمتش کم شه بعد ایشون دادن فروم خداروشکر فرومم قبول شده 

• Haha 1
لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

✔️شکایت شما پیگیری و قبول شد.

برای بازیکن مورد نظر Leo_King مجازات صورت خواهد گرفت.

(برای شما نیز بخاطر مزاحمت نیز مجازات صورت خواهد گرفت)

تشکر از شکایت شما، امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...