رفتن به مطلب

وارن بی دلیل

Mahdi_Avenger

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Mahdi_Killer

نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Hamed Avenger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 29 R7 Faction Lspd

توضیحات شکایت: بنده درون میتینگ فمیلی بودم و جناب حامد اونجر گفتن که بیام مدیک با این که کل فکشن رو جمع کرد مدیک[مدیک ۲ نفر بیشتر نیاز نداشت] بنده به ایشون گفتم که وسط یه میتینگ فمیلی هستم و خیلی هم مهم هستش ایشون نه چیزی گفت در جا وارن ترک پست رو داد خنده دار هم بود که من اصن پست نبودم که ترک کرده باشم لطفا پیگیری کنید  

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.fabce243eec6b68e771807e48ebed65c.jpgاینجا بهش توضیح دادم Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.fabce243eec6b68e771807e48ebed65c.jpgScreenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.7d8ddc1c0ea9eba0bb4298916b48a21e.jpgاما اینجا بدون هیچ حرفی بهم وارن داد خنده داره که حتی من سر پست نبودم که در برم 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نام Yasin_Assaain

نام جدید:Amir_Tatin

وارم گرفتم و می‌خوام پاکش کنم پرداخت کردم اسکیرین هم دارم و اینکه لیدر گفت برو به بات تلگرام بفرست بات هم گفت بیا سایت بفرست پاکش کنن با تشکر عکس را مشاهده کنیدScreenshot_-.thumb.png.83a7808a0c338deb8efaee29d069cba5.png

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت.

(عنوان موضوع رعایت نشده)

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...