رفتن به مطلب

گذاشتن قوانین اضافه جدا از قوانین اصلی مدیک

Standoff

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود اسمم تو گیم Mojtaba_Master داخل فکشن مدیک و رنک 4 هستم  

.  

یک لیدر جدید اومده داخل مدیک به اسم علیرضا اخلاق که نداره هیچ فک کنم یارو بچه سال هم هست تازه خودش خیلی کم تو گیم انلاین میشه.. بغیر از این عغده وارن دادن تو دلش مونده یه مشت قوانین الکی از خودش می‌سازه و میفرسته تو گروه مدیک........ خب عزیز من یکی نیست بیاد به اینا بگه که باید طبق قوانین خود مدیک عمل کنید؟؟؟اخه مدیک خودش قوانین داره توعه بادمجون  2روزه اومدی لیدر شدی بعد قوانین اضافه گذاشتی که هرکی هنگام ساعت کاری بره و اف دیوتی شه وارن میگیره آخه این قوانین رو تو خود انجمن قوانین مدیک هم ننوشت شاید یکنفر کار داشته باشه......  بغیر از این درک هم نداره میان ساعت 12 گروه اکتیویتی رو میبندن که کسی نتونه از آن دیوتی بودنش عکس بفرسته... خب شاید یکی فیلتر شکنش کار نکنه نتونه بیاد تلگرام یا اصلا دیر برسه واسه فرستادن عکس های اکتیویتی..... من بهش گفتم چرا اینجوری برخورد میکنی و قانون الکی میزاری اومده از گروه بیرونم کرده آغا خودتون بزنید اینو برکنار کنید اگر واقعا بخوای درخواستم رد کنی خیلی ازتون ناراحت میشم..... لیدر قبلی یکی به اسم حامد بود.. واقعا آدم با شرافتی بود هروقت چیزی هم بلد نبودی درمورد مدیک برات توضیح می‌داد هم خوش اخلاق بود سعی می‌کرد بیشتر مارو بالا بکشه تا بخواد با قوانین های الکی ترس وارن دادن بده خب واقعا پیگیر باشین دیگه با تشکر💗💗 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 ساعت قبل، Standoff گفته است:

با سلام و درود اسمم تو گیم Mojtaba_Master داخل فکشن مدیک و رنک 4 هستم  

.  

یک لیدر جدید اومده داخل مدیک به اسم علیرضا اخلاق که نداره هیچ فک کنم یارو بچه سال هم هست تازه خودش خیلی کم تو گیم انلاین میشه.. بغیر از این عغده وارن دادن تو دلش مونده یه مشت قوانین الکی از خودش می‌سازه و میفرسته تو گروه مدیک........ خب عزیز من یکی نیست بیاد به اینا بگه که باید طبق قوانین خود مدیک عمل کنید؟؟؟اخه مدیک خودش قوانین داره توعه بادمجون  2روزه اومدی لیدر شدی بعد قوانین اضافه گذاشتی که هرکی هنگام ساعت کاری بره و اف دیوتی شه وارن میگیره آخه این قوانین رو تو خود انجمن قوانین مدیک هم ننوشت شاید یکنفر کار داشته باشه......  بغیر از این درک هم نداره میان ساعت 12 گروه اکتیویتی رو میبندن که کسی نتونه از آن دیوتی بودنش عکس بفرسته... خب شاید یکی فیلتر شکنش کار نکنه نتونه بیاد تلگرام یا اصلا دیر برسه واسه فرستادن عکس های اکتیویتی..... من بهش گفتم چرا اینجوری برخورد میکنی و قانون الکی میزاری اومده از گروه بیرونم کرده آغا خودتون بزنید اینو برکنار کنید اگر واقعا بخوای درخواستم رد کنی خیلی ازتون ناراحت میشم..... لیدر قبلی یکی به اسم حامد بود.. واقعا آدم با شرافتی بود هروقت چیزی هم بلد نبودی درمورد مدیک برات توضیح می‌داد هم خوش اخلاق بود سعی می‌کرد بیشتر مارو بالا بکشه تا بخواد با قوانین های الکی ترس وارن دادن بده خب واقعا پیگیر باشین دیگه با تشکر💗💗 

20 خط نوشتی کل اونم غلط املایی داشتی 😂 به نظرم  دوباره  کلاس اول یاد بگیر لغات یاد بگیر بعد بیا شکایت تنظیم کن

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، Ggh Gyuygr گفته است:

20 خط نوشتی کل اونم غلط املایی داشتی 😂 به نظرم  دوباره  کلاس اول یاد بگیر لغات یاد بگیر بعد بیا شکایت تنظیم کن

بچه سالی دیگه خودتم میدونی چیکار کردی الان حرفت نمیاد ایراد غلط املایی میگیری😂

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Standoff گفته است:

شکایت شما رد شد

دلیل استفاده نکردن از فروم شکایت 😂

بهتره قبل هرچی شکایت کردن رو یاد بگیری👋

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Sadegh_DeviI گفته است:

شکایت شما رد شد

دلیل استفاده نکردن از فروم شکایت 😂

بهتره قبل هرچی شکایت کردن رو یاد بگیری👋

باشه داداش مشکلی نیست 😄 بازم دمتم گرم🌹

• Haha 1
لینک به دیدگاه

شکایت شما رد شد 

(دلیل استفاده نکردن از شکایت فرم )

(و عنوان موضوع باید اسم کسی که شکایت دارید باشه)

امیدوارم لحظات خوبی درد سرور ایران رول پلی تماشا کنید

چنل ایران رول پلی:  IRAN_Role_Play@

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Standoff گفته است:

اصلا این ماله من نیست تو هم دوباره برو مدرسه ابتدایی تو پاس کن و سلام 😂😂

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

• Confused 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...