رفتن به مطلب

Beny_Nato

Ebi_Keydo

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Ebi_Keydo

نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:

Beny_Nato

اطلاعات اکانت شما (Level26، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): بدون فکشن 

توضیحات شکایت:

از ایشون شکایت دارم چون چهارشنبه که میتینگ گاورمنته ایشون حاضر نشد به من رنک بده بعد گفتن فردا تو رزمایش رنک آپ میکنن که دیروز بود رنک آپ نکردن امروز هم که گفته بودن ساعت ۳ فکشن باشید تا رنک آپ کنم تایم وکالت منو سر خود ۱۲ تا ۳ داده اصلا از من هم نپرسید با تایم اوکی هستی یا نه اومد گیم همرو رنک آپ کرد جز من تو عکس هم واضحه تایم رو هم از قصد گذاشت ۱۲ تا ۳ تا یک روز دیگه هم از وکالت محروم باشم به دلیل خصومت شخصی از قصد این کارهارو می‌کنه تا وکالت هم نکنم دنبال بهونه بود تا کیکم کنه بدونه هیچ وارنی اگر چت فکشن را بخونید کاملا مودبانه حق خودمو مطالبه گری کردم اومده منو به دلیل توهین به لیدر و ممبرا کیک کرده این کارو فصل پیش هم انجام داده بود ۳۰ اکتیویتی تو فکشن گاورمنت دارم هنوز هم نتونستم پایان همکاریشو بگیرم به لطف ایشون!

سوال من اینجاس ایشون که نمیتونن مدیریت کنن و خصومت شخصیو وارد فکشن میکنند چجوری تا الان ادامه داده اونم ممبری که ۳۰ اکتیویتی داره در روزی که میخواد وکیل بشه با کلی تاخیر کیک بشه اونم دوبار به نظر شما یه جای کار نمیلنگه و خصومت شخصی نیست اسکرین هارو میفرستم طرز حرف زدن و برخوردشون با ممبر کاملا واضح هست رو با دقت چک کنید گفتم (به لطف شما امروز هم نمیتونم وکالت کنم) نوشته (دستم درد نکنه) یعنی به طور غیر مستقیم داره میگه که خوب کاری کردم و هیچکس پاسخگو نیست و هرکاری دلم بخواد میکنم آیا ما از کسی شکایت یا اعتراض داشته باشیم باید چه کار کنیم؟! علاوه بر اینکه می‌خوام ایشون مجازات بشن می‌خوام ویبوک بنده هم تصحیح بشه چون ۲ بار کاملا بدون دلیل این کارو کردن چک بکنید حتی وارن هم ندارم توهین هم نکردم مستقیم منو کیک کرده!

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_۲۰۲۴-۰۲-۲۳-۱۵-۳۳-۵۵-۲۴۲_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۲-۲۳-۱۵-۳۲-۱۳-۳۳۹_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۲-۲۳-۱۵-۲۸-۵۸-۰۴۹_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۲-۲۳-۱۵-۲۲-۵۸-۷۶۲_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۴-۰۲-۲۳-۱۲-۳۷-۳۰-۷۰۳_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود 

1 مدارک توهین به بنده 

2, بنده خصومت ندارم شما همش داخل گپ بحث میکردید و بنده هم شمارو سکوت دادم و مورد بعدی هم بنده گفتم سه بیاید رنک بدم شما دیر تر اومدی بنده لفته بودم 

3 هر 4 وکیل تایم گفته بودن تایم خالی مونده بود برای شما و خودتون گفته بودید بنده 4 تا 6 نیستم و تایم بنده چون نمیخوام ممبر ادیت بشه میپرسم وگرنه میتونم خودم تایمی ست کنم بعد ممبرا باهم جایگزین کنم و اینکارو بخاطر فکشنم میکنم 

4 دلیل کیک شما به طور کامل نوشته شده و مدارکش هم هست

5 هیچ **** کلمه فیلتر شده **** معترض نیست به جز شما دوست عزیز 

IMG_20240223_160733_209.jpg

IMG_20240223_160732_593.jpg

IMG_20240223_160732_773.jpg

IMG_20240223_160732_413.jpg

IMG_20240223_160732_739.jpg

لینک به دیدگاه

شما کلا آخرین اولویتتون من بودم ممبری که ۳۰ اکتیویتی داره باید اولویت اول شما باشه دلیل این پیام ها هم به ایلیا رنجر خود شمایی که هفته پیش ۱ وکیل کم بود بجای من که ۷ اکتیویتی داشتم ایلیا رنجر رو وکیل کردین باعث این پیام ها هم خودش شد این عکس ها از ممبر برداشته هیچ توهینی به ایشون نشده و بحث شخصی بین منو ایلیا رنجر بوده اگه به خودشون توهین کردم مدرک بفرستن!

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

شما کلا آخرین اولویتتون من بودم ممبری که ۳۰ اکتیویتی داره باید اولویت اول شما باشه دلیل این پیام ها هم به ایلیا رنجر خود شمایی که هفته پیش ۱ وکیل کم بود بجای من که ۷ اکتیویتی داشتم ایلیا رنجر رو وکیل کردین باعث این پیام ها هم خودش شد این عکس ها از ممبر برداشته هیچ توهینی به ایشون نشده و بحث شخصی بین منو ایلیا رنجر بوده اگه به خودشون توهین کردم مدرک بفرستن!

وقتی برای شما ندارم دیگه باید به کارای فکشنم برسم 

مدارک واضحه شکایتی هست یک فرم نه ده تا فرم شکایت باز کنید ازم شکایت کن 

در ضمن این مدارک خود Ilya_Ranger ارسال کردند 

لینک به دیدگاه

این پیام ها هم بعد رنک آپ هست همینطور که میبینید همرو رنک آپ کرده منو رنک آپ نکرده منم عصبی بودم و مکالمه بین منو ایلیا رنجره اول اونیکی کارهایی که از قصد انجام دادن تا وکیل نشم یا تاخیر ایجاد بشه یا یکی دیگرو وکیل کردن رو توجیح کنن بعد به این رسیدگی کنید به خودش توهین نشده و از یکی دیگه برای مدرک استفاده می‌کنه مدارک منم کاملا واضح هست که چطوری برخورد میکنن با ممبر بعد این رفتار ها انتظار عصبی شدن رو ندارید؟!

لینک به دیدگاه

درود خدمت همه کاربران IR RP

۱_ دوست من ادب خودتو رعایت کن اولا 

۲_ اون لیدرته و هر کار کنه به تو ربط نداره 

۳_ خجالت نمیکشی از لیدر خودت شکایت میکنی؟

۴_ داداش دخالت کردن تو کار لیدر  وارن به همراه داره 

۵_ اون لیدرته هر کار دلش خواست میتونه انجام بده پس به تو ربطی نداره که اون چه کار میکنه 

۶_ ببخشید دارم اینجوری برخورد میکنما  ولی اصلا طرز بیانت درست نیست داداش 

۷_ من اگه جای لیدرت بودم تو رو میزدم بلک لیست دولت چون کسی که از لیدرش شکایت کنه نباید اصلا توی دولت باشه 

۸_ درخواست رنک ممنوعه 

۹_ اگه دیدی بهت رنک نداده حتما میخواد یک پاداش دیگه بهت بده حتما وارنت پاک کرده یا شایدم یکی توی پیویش یا یک جایی ازت شکایت کرده و واسه همین رنک نداده پس به تو مربوط نیست که به لیدری که الان یک ماه خورده ای لیدر شهرداری هست حرف بزنی 

۱۰_ خسته نباشین 

I R a n R o l e P l a y 

لینک به دیدگاه

۱_اولا اینکه این موضوع به شما هیچ ربطی نداره و شمارو اصلا نمیشناسم

۲_به عنوان کسی که بیشتر از ۶ ماه تو دولت و تو فکشنا بوده می‌دونم کی از حق خودم دفاع کنم و می‌دونم حقم کجا داره پایمال میشه

۳_کی گفته لیدر هر کاری دلش بخواد می‌تونه بکنه شما که تو قضیه نیستی اصلا نباید دخالت کنی و نظر بدی تو جایگاه لیدرم نیستی منو بزاری بلاک لیست دولت قبل اینکه حرفی بزنی در موردش فکر کن

۴_وقتی ۲ بار این کارو با من کرده ویبوکم رو خراب کرده خدا سر شاهده ظلم کرده بهم خودشم خوب می‌دونه عذاب وجدان هم گریبانشو میگیره که با یه نفر همچین کاری کرده

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Frank_Blood گفته است:

درود خدمت همه کاربران IR RP

۱_ دوست من ادب خودتو رعایت کن اولا 

۲_ اون لیدرته و هر کار کنه به تو ربط نداره 

۳_ خجالت نمیکشی از لیدر خودت شکایت میکنی؟

۴_ داداش دخالت کردن تو کار لیدر  وارن به همراه داره 

۵_ اون لیدرته هر کار دلش خواست میتونه انجام بده پس به تو ربطی نداره که اون چه کار میکنه 

۶_ ببخشید دارم اینجوری برخورد میکنما  ولی اصلا طرز بیانت درست نیست داداش 

۷_ من اگه جای لیدرت بودم تو رو میزدم بلک لیست دولت چون کسی که از لیدرش شکایت کنه نباید اصلا توی دولت باشه 

۸_ درخواست رنک ممنوعه 

۹_ اگه دیدی بهت رنک نداده حتما میخواد یک پاداش دیگه بهت بده حتما وارنت پاک کرده یا شایدم یکی توی پیویش یا یک جایی ازت شکایت کرده و واسه همین رنک نداده پس به تو مربوط نیست که به لیدری که الان یک ماه خورده ای لیدر شهرداری هست حرف بزنی 

۱۰_ خسته نباشین 

I R a n R o l e P l a y 

1_ اولا شما طرز بیان خودتو درست کن و دخالت نکن تو کاره ای نیستی بخوای کسی رو بلک لیست هدایت کنی.

2_ ایشون حق داره ممبر خودشو کیک کنه بدون دلیل ممبر حق ندارد از لیدر شکایت کنه؟

3_ بار اول نیست ایشون همچین کاری میکنن و معلومه خصومت شخصی دارن .

4_ لیدر وقتی نمیتونه فکشن رو اداره کنه و ملاکش پارتی بازیه نمیتونه هر کاری دلش خواست بکنه.

5_ خود بنده رو هم ایشون بدون وارن کیک مستقیم کردن در حالی که تمام مالیات رو پرداخت کرده بودم و شات های موجوده کاملا واضحه که ایشون خصومت شخصی دارن.

IMG_20240223_163834.jpg

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، 18ehsan18 گفته است:

1_ اولا شما طرز بیان خودتو درست کن و دخالت نکن تو کاره ای نیستی بخوای کسی رو بلک لیست هدایت کنی.

2_ ایشون حق داره ممبر خودشو کیک کنه بدون دلیل ممبر حق ندارد از لیدر شکایت کنه؟

3_ بار اول نیست ایشون همچین کاری میکنن و معلومه خصومت شخصی دارن .

4_ لیدر وقتی نمیتونه فکشن رو اداره کنه و ملاکش پارتی بازیه نمیتونه هر کاری دلش خواست بکنه.

5_ خود بنده رو هم ایشون بدون وارن کیک مستقیم کردن در حالی که تمام مالیات رو پرداخت کرده بودم و شات های موجوده کاملا واضحه که ایشون خصومت شخصی دارن.

IMG_20240223_163834.jpg

لیدر هرکاری بخواد می‌تونه بکنه و رنک هم دست لیدره و اگه نخواد بهت بده هیچی نمیتونی بگی. می‌تونه همه رو اصن مکس کنه ولی تو رو ۱ نگه داره پس بیشتر از این هم نزن

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Barbor گفته است:

لیدر هرکاری بخواد می‌تونه بکنه و رنک هم دست لیدره و اگه نخواد بهت بده هیچی نمیتونی بگی. می‌تونه همه رو اصن مکس کنه ولی تو رو ۱ نگه داره پس بیشتر از این هم نزن

پسر خوب هرکاری بخواد می‌تونه بکنه ولی قانونی دلیلی نداره رنک آپ نکنه وقتی اکتیویتی سالمه این شکر خوریا هم به تو نیومده!!

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۴ در 17:25، Barbor گفته است:

همین کارو کنه عقب مونده همون موقع وارن یا حتی دیموت میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...