رفتن به مطلب

مافیا

پست های پیشنهاد شده

درود خدمت تمامی کاربران سرور ایران رول پلی 

فرانک ناتو هستم ، تیم اجرایی و پشتیبانی عزیز ما خواهشمند این هستیم که شما که اکنون که سرور در اوج است و هر روز پلیر های جدیدی به سرور اضافه می‌شوند درخواست این را داریم که مافیا را ران کنید و پلیر ها بتوانند در فکشن های مافیایی  هم تجربه کسب کنند چون که اکنون فقط تجربی پلیر از اقلیت گتو و دولت اکثرا هست و اگر مافیا هم ران شود سرور بلکه اینکه تعداد پلیر هایش بالا می رود و هم پلیر به سمت مافیا هم می‌روند و می‌توانند یک تجربه خیلی عالی از مافیا کسب کنند و آن موقع شور و هیجان و لذت پلی دادن د  سرور هم بیشتر می‌ شود امیدوارم که پیشنهاد مرا بخوانید و امیدوارم که مافیا ران شود به زودی 

اگر موافقین لایک بزنید 

La Cosa Nosta | Yakuza | Russian Mafia 

I R a n R o l e P l a y

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

دا ببین خیلی خوبه ولی زمان می بره طراحی ماشین دسته بندی شاپ ها درست کردن tie قوانین دولتی و قوانین خود مافیا زمان بره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ در 16:39، Ilya_Paradise گفته است:

دا ببین خیلی خوبه ولی زمان می بره طراحی ماشین دسته بندی شاپ ها درست کردن tie قوانین دولتی و قوانین خود مافیا زمان بره

داشم ببین طراحی ماشیناشو انجام دادن شاپ هارو هم دسته بندی کردن مکان فکشنم اوکی کردن فقط قوانین مونده و اعلام سراسری.

من خودم احتمال میدم که قبل تر از این حرفا ران شده باشه .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۱/۱ در 20:06، Matthew گفته است:

داشم ببین طراحی ماشیناشو انجام دادن شاپ هارو هم دسته بندی کردن مکان فکشنم اوکی کردن فقط قوانین مونده و اعلام سراسری.

من خودم احتمال میدم که قبل تر از این حرفا ران شده باشه .

قبلا یاکوزا ران‌ بوده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...