رفتن به مطلب

Aref_Pikaso

Hanzo_Matrix.

پست های پیشنهاد شده

با سلام به خدمت کل عزیزان سرور ایران رول پلی خوب ادمنیای گرامی ما نمیدونیم چیکار کردیم کیک شدیم برای ما زده شده در WBOOk که ایشان مارو آفلاین کیک کرده ولی ایشان قبلا به من گفته بودند که شما وارد کازینو چرا شدی و من فردا رفتم دیدم کیک شدم دلیل آن آفلاین کیک بوده و من کل اکتویتی  هام سر وقت فرستادم بعد هم وارن هم نداشتم همرو پرداخت کردم Screenshot___SA-MP.thumb.jpg.d5f4731cb3f4e47cde91aa46b33bd793.jpgScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.a08cbfd5a306ff8195c442f78d058db0.jpgScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.848b325920e0dbaa8c1bc4918f514ab7.jpgScreenshot___Telegram.thumb.jpg.1ddfa7ff6909b467d6113cd29282ff68.jpgScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.bc8bedb7cd8b5af9fe3d7150c4cee133.jpgو از شما ادمینا میخوام خودتون قضاوت کنید که حق این آقای عارف چیه ممنونم 

با تشکر از سرور ایران رول پلی ❤️❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 دقیقه قبل، Maha.mp4568 گفته است:

با سلام به خدمت کل عزیزان سرور ایران رول پلی خوب ادمنیای گرامی ما نمیدونیم چیکار کردیم کیک شدیم برای ما زده شده در WBOOk که ایشان مارو آفلاین کیک کرده ولی ایشان قبلا به من گفته بودند که شما وارد کازینو چرا شدی و من فردا رفتم دیدم کیک شدم دلیل آن آفلاین کیک بوده و من کل اکتویتی  هام سر وقت فرستادم بعد هم وارن هم نداشتم همرو پرداخت کردم Screenshot___SA-MP.thumb.jpg.d5f4731cb3f4e47cde91aa46b33bd793.jpgScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.a08cbfd5a306ff8195c442f78d058db0.jpgScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.848b325920e0dbaa8c1bc4918f514ab7.jpgScreenshot___Telegram.thumb.jpg.1ddfa7ff6909b467d6113cd29282ff68.jpgScreenshot___SA-MP.thumb.jpg.bc8bedb7cd8b5af9fe3d7150c4cee133.jpgو از شما ادمینا میخوام خودتون قضاوت کنید که حق این آقای عارف چیه ممنونم 

با تشکر از سرور ایران رول پلی ❤️❤️

سلام خدمت خوانواده بزرگ ایران رول پلی به نظر من هم شکایت ماهان درسته چون اون کل اکتویتی روز ب روز فرستاده و دلیل افلاین کیک بنظرم دلیل مناسبی نیست اگر مدرکیم در الهع ماهان باشه باید عارف نقض قوانین میداد ن افلاین کیک و موضوع بعدی اینکه حتا وارنشم پرداخت شده و باید وارن پاک میکرد دوبارع وارن میداد اگ نقض قوانینم باشه 

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، abas frohki گفته است:

سلام خدمت خوانواده بزرگ ایران رول پلی به نظر من هم شکایت ماهان درسته چون اون کل اکتویتی روز ب روز فرستاده و دلیل افلاین کیک بنظرم دلیل مناسبی نیست اگر مدرکیم در الهع ماهان باشه باید عارف نقض قوانین میداد ن افلاین کیک و موضوع بعدی اینکه حتا وارنشم پرداخت شده و باید وارن پاک میکرد دوبارع وارن میداد اگ نقض قوانینم باشه 

11 دقیقه قبل، abas frohki گفته است:

منم موافق هستم ایشان یک آدمی هستن خیلی زحمت کشیدن و واقعا باید جناب عارف دیموت شه

لینک به دیدگاه

جناب اینجا فرومه رفیق بازی نیست رفتی کل رفیقاتو جم کردی که بیان پشتتو بگیرن شما شایسته موندن در فکشن ال وی پیدی نیستین تو قوانین هم زده که از افراد شایسته تست گرفته بشه و وارد فکشن بشن مدارک از کل کار هاتون موقعی که ان دیوتی بودین و نان ارپی عمل کردین مجازه و قرار به این نیست که شما ادم پولداری هستید و اشتباه کنین وارن پرداخت کنین باید ارپی باشین لیدر با شما مشکل نداره که کیک کرده حتما باز هم اشتباه کردی

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Rayan419 گفته است:

جناب اینجا فرومه رفیق بازی نیست رفتی کل رفیقاتو جم کردی که بیان پشتتو بگیرن شما شایسته موندن در فکشن ال وی پیدی نیستین تو قوانین هم زده که از افراد شایسته تست گرفته بشه و وارد فکشن بشن مدارک از کل کار هاتون موقعی که ان دیوتی بودین و نان ارپی عمل کردین مجازه و قرار به این نیست که شما ادم پولداری هستید و اشتباه کنین وارن پرداخت کنین باید ارپی باشین لیدر با شما مشکل نداره که کیک کرده حتما باز هم اشتباه کردی

جناب ماهان حقش و خیلی زحمت کشیده باید تو فکش باشه اینا ب کنار لیدر اشتباه کرده باید جواب گو باشه برا چی ادمی ک هروز اکتویتی میفرسته افلاین کیک میزنه تو وی بوک اگ چیز دیگم بوده باید نقض میزد ن افلاین کیک ایشون بهترین ممبر بوده ک من دیدم سر موقع میاد سر موقع میرع کاریم ب کسی ندارع و از قوانین پروی میکنه من ترف حقم رفیق باز نیستم 

لینک به دیدگاه

بابا جم کنین برین اینا رو باش اره میدونم(طرف) حقی

جواب بیاره یا نیاره به تو چه ربطی داره؟

بعدشم تو که میگی سرش تو کاره خودشه مدرک بفرستم تا الان چه کارایی کرده الکی پشتش در میای فک کردی کی هستی سرو ته ماجرا هم نیستی

کیک شده حقشم بوده تا صب زجه بزنین 

لینک به دیدگاه

عزیز من الان شما درک میکنم که میگی الان این چیزا بزارم جلو عارف عزیز میشم رنک میده 😞 ولی ما داریم دلی میگیم بنظر شما ایشان افلاین کیک شده  مگه دلیل کار ایشان کارهای غیر rp نبوده این کار عارف که بزار نقض قوانین گذاشته افلاین کیک دیگه تو خودت قضاوت کن

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Rayan419 گفته است:

اینم بفرستم نگین چت فیکه 😂😂😂

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۲۰_۰۳۲۹۴۶_Telegram.jpg

تو این وسط حرفت چی چون ماهان داده فروم وارن گرفتی انقدر فشاری شدی جم کن برو دیگ 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Rayan419 گفته است:

اینم بفرستم نگین چت فیکه 😂😂😂

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۲۰_۰۳۲۹۴۶_Telegram.jpg

ببین بر بار اخر میگم این فرومی که به تو ربطی نداره دخالت نکن اگه ربطی داره بیا بگو من تمام مداری که گذاشتی وارنشو پرداخت کردم پس ببند برو 

لینک به دیدگاه

ولک عینی جم کنین خودتو رفیقا برین اولین من تو فکشن ال وی نیستم (سطح)

اره اینجا فرومه یه نفر از یکی دیگه شکایت میکنه لینک میفرسته برا رفیقاش بیان پشتشو بگیرن 

الان تو باز داری تهدید میکنی ک میخوری ببخشینا منظورم (فشار) بود سعی میکنم ادبی شو بگم 😂😂😂 

عینی بودنایت3>

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاک کردن وارن داخل فکشن پلیسی فقط پول نیست 

نیاز به جیل

تایم 

و فعالیت هم داره 

+ شکایتت رد میشه به دلیل استفاده نکردن از فروم

لینک به دیدگاه

شکایت چی،چی میگی بابا تو اصلا تو سرور یا فکشنی 😂😂😂 

سطح سطح من اصلا تو ال وی پیدی نیستم وارن چی گرفتم یه اسپند دود کن😂😂😂

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...