رفتن به مطلب

افزایش لیمیت شاپ

پست های پیشنهاد شده

درود خدمت تیم پشتیبانی عزیز وقتتون بخیر

بنده صاحب اسپورتی 

Findbiz 1

هستم

با توجه به اپدیت جدید مربوط به نئون در شاپ اسپرتی که قیمت ۳۰ روزه اش ۳کک و لیمیت شاپ من فقط ۲کک

و به تازگی جوری شده که من با ۷ک بار در وسط روز به لیمیت میرسم و دیگه سودی بهم نمیرسه بعد از اینکه پلیرا بیشتر اسپرت کنن

از شما درخواستی داشتم‌مبنی بر بالاتر بردن حجم لیمیت شاپم

از اونجایی که شاپ من تنها اسپورتی شهر 1 هست.

و معمولا وسط روز لیمیت میشه 

دیگه بیشتر از اون بخوام بار سفارش بدم نمیصرفه چون شاپم‌لیمیته و سودی بهم نمیده

بعد  وقتی شاپ من‌بار نداشته باشه پلیرا مجبورن برای اسپورت کردن تا شهر 3و2 برن همین باعث میشه که پلیرا انگیزه شون برای بازی کم تر بشه و بخاطر یه اسپورت کردن ماشین تا شهر 3و2برن و این کسل کننده خسته کننده میشه برای پلیرا

خیلی از شاپا تو سطح شهر 1 هستن اصلا لیمیت نمیشن حتی اگر هم لیمیت بشن و بارشون تموم بشه مثل اسکین شاپ و..... 

پلیرا میرن یه مغازه دیگه تو سطح شهر

و حتما در جریان هستید که شغل باربری تو سرور بخاطر لیمیت نابود شده و دیگه کسی بار شاپ سفارش نمیده  که پلیرا باربری کنن برای همین هرکسی بار مغازه خودشو میبره.

حتی تو دنیا واقعی هم سطح درامدی که یه کارواش داره با یه درامدی که نانوایی داره زمین تا اسمون فرق داره.

من قصد اینو ندارم که شاپم لیمیت نداشته باشه  فقط ازتون درخواست دارم حجم لیمیت اسپورتی رو با توجه به اینکه اولین شاپ سروره و هروز کلی پلیر مراجعه میکنه بالاتر ببرید.

چون وقتی من بار نداشته باشم لیمیت شده باشم پلیرا مجبور میشن تا شهر 3و2 برن

ممنونم از توجه‌و وقتی که بابت خوندن این مطلب گذاشتین.

نکات مثبت: احیای شغل باربری در سرور که وقتی شاپ لیمیت نداشته باشه بنده به عنوان فروشنده دیگه همیشه مغازه مو پر از جنس میکنم و هر وقت خالی شد سفارش میدم نیاز نیست که خودم بار مغازه خودمو ببرم و اینجوری علاوه بر سایر شغل های سرور شغل باربری تبدیل به شغلی پر  در امد میشه و احیا میشه

همانند گذشته که وقتی لیمیت نبود شغل باربری بهترین جاب سرور بود تقریبا از لحاظ در امدی

همه صاحبان شاپ های شهر ۱ بارشون سفارش میدادن که باربرا ببرن  

نکته مثبت دوم اینه که اگر لیمیت برداشته بشه بنده به عنوان صاحب یک شاپ اشتیاق بیشتری پیدا میکنم‌ تا‌همیشه شاپم پر از محصول باشه و دیگه نگران این نیستم که مشتری هام بخاطر اینکه من لیمیت شدم محصول ندارم از اسپورت کردن خودرو خودشون پشیمون بشن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...