رفتن به مطلب

Mahan_Avenger

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Rayan_Nato

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Mahan_Avenger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):اف بی ای رنک 5 لول 20

توضیحات شکایت:سر مرز دنباله مجرم بودم جک کارتل من رو دم کرد و من وانتد ایشون رو ثبت میکردم جناب ماهان پشت سر هم به دلیل پارتی بازی رفاقت یا هرچی وانتد ایشون رو پاک میکردن نمیدونم چرا ممبر های ال وی پیدی باید اینجوری باشند لطفا پیگیری کنید 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)عکس

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۱۵_۱۶۵۲۴۳_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۱۵_۱۶۵۰۵۸_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۱۵_۱۶۵۰۲۵_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۱۵_۱۶۴۹۵۷_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۱۵_۱۷۱۲۰۰_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در این عکس جک کارتل وانتد خورده و جناب ماهان اونجر هم به دلیل رفاقت یا پارتی ایشون رو دستگیر نمیکنه و برعکس وانتد ایشون هم پاک میکنه 

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۱۵_۱۷۲۴۱۵_Chrome.jpg

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Rayan419 گفته است:

در این عکس جک کارتل وانتد خورده و جناب ماهان اونجر هم به دلیل رفاقت یا پارتی ایشون رو دستگیر نمیکنه و برعکس وانتد ایشون هم پاک میکنه 

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۱۵_۱۷۲۴۱۵_Chrome.jpg

جناب اول بپرس بر چی پاک میکونی بعد بده فروم دلایل پاک کردن من 1- درسته که ایشون داخل فکشن نیست اما اقای Jackامد مرز B که اتک بود کمک کرد من دیدم حتا مدیک و یکی از بچه های ال وی هم دید به من گفت ایشون به ما کمک کرده کسی رو نزده منم که اینو شنیدم بعد دیدم وانتد داره بچه ها گفتن پاک کن منم پاک کردم تازه اینم میتونم بگم که شما وانتد بدون مدرک دادی به اقایJack اگه مدرک داری بفرست که کسی رو زده من دارم با مدرک میگم که به ما کمک کرده وگنه امده بود پیش من منم باید میکشت پس منطقی فکر کنید 

لینک به دیدگاه

1:شما به کسی که تو فکشن نیست و حمل گان میکنه وانتد ندادین

2:من ان دیوتی لباس شخصی تنم بود و موقعی که مجرم ها رفتن ایشون با لحن بد و فحش من رو دم کرد و شما و دوستتون داشتین نگاه میکردین

3:شما اجازه ندارین موقعی که کسی وانتد میده وانتد اونو پاک کنین مگه اینکه خودتون وانتد اشتباه داده باشین

4:شما که با مدرک میگین مدرک ارائه بدید نه بحث هایه دروغ

5: ممبر ال وی بودن به درد کسایی مثل شما نیو پلیر ها نمیخوره

لینک به دیدگاه

من موندم این عقده ای ......... کی راه داد تو دولتی یکی دیگه زدش وانتد الکی میده تو دوهزار گو......... که میای کنار مرز osk میکنی از نظر بنده شما دل.قکی بیش نیستی

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Rayan419 گفته است:

1:شما به کسی که تو فکشن نیست و حمل گان میکنه وانتد ندادین

2:من ان دیوتی لباس شخصی تنم بود و موقعی که مجرم ها رفتن ایشون با لحن بد و فحش من رو دم کرد و شما و دوستتون داشتین نگاه میکردین

3:شما اجازه ندارین موقعی که کسی وانتد میده وانتد اونو پاک کنین مگه اینکه خودتون وانتد اشتباه داده باشین

4:شما که با مدرک میگین مدرک ارائه بدید نه بحث هایه دروغ

5: ممبر ال وی بودن به درد کسایی مثل شما نیو پلیر ها نمیخوره

اقای پرو پلیر مدارک داری فحاشی کرده بفرست نداری ببند دو مجوز حمل گان داره بهونه الکی نیار از چیزی خبر نداری حالا شما جایی به Jack وانتد دادی که اصن در محل حضور نداشتی این چی ها اینو بگو چرا در محل حضور نداشتی 

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، Rayan419 گفته است:

نه داداش پارتی چیه من فقط ممبر ال وی پیدی هستم وانتد رفیقامو پاک میکنم با رفیقام میرم دم میکنم 

Screenshot_۲۰۲۴۰۲۱۶_۱۳۲۴۳۱_SA-MP.jpg

مدرک داری بگو نداری که هیچی فروم شما چون مدارک نداره قانون رد میشه اگه مدرک کافی داشتی بیا بد بده فروم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Rayan419 گفته است:

میگم خودت میفهمی چی میگی؟😂😂😂

تو نباید وانتدی که من دادمو پاک کنی نمیدونستم سطح بودن ایطوریه😂😂😂

ببین حد خودتو بگو انجا بر من گنده گوز نشو خوب پسر خوب 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
✔️ شکایت شما پیگیری خواهد شد.

و در صورتی که Mahan_Avenger بازیکن مورد نظر مدارکی برای اثبات جرم شما ارائه نکرد مجازات خواهد شد.

تشکر از شکایت شما، امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...