رفتن به مطلب

Mahan_Avenger

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:  Honor_Cartel

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Mahan_Avenger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 45 ، رنک 7 ، گنگ گرو استریت

توضیحات شکایت: وانتد بی دلیل ، توی شهر بودم کاملا بی دلیل وانتد داد

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_-.thumb.png.f360d972a6011c0ddb8cc031dd7b5e0c.pngScreenshot_-.thumb.png.d8b46e7549c786fbd75835b2b6117b60.pngScreenshot_-.thumb.png.7ad43531f7d7d2cdaf78500ab47e6623.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایشون توی شهر سه بودن با چندتا از دوستاشون و داشتن dm میکردن بنده روهم dmکردن به پیدی گفتم پیدی اومد پیدیم زدن بعد رفتن بعد اومدن الکی فروم میدن

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، king_Regnar گفته است:

ایشون توی شهر سه بودن با چندتا از دوستاشون و داشتن dm میکردن بنده روهم dmکردن به پیدی گفتم پیدی اومد پیدیم زدن بعد رفتن بعد اومدن الکی فروم میدن

اصلا گان نداشتم که بزنم اگه مدرک داری که من زدمت مشتاقم که ببینم مدارک رو

لینک به دیدگاه

اینا داشتن dm میکردن معلومه که دارن بر میگردن حتا مم شاهد هم دارم که اینا به اضافه 3 نفر دیگه داشتن dm میکردن که یکی از اونت هم pc0 لود من امدم وانتد dmدادم بعد منو کیل کردن در رفتن بعد رفیق من اقای:Jack_Cartel هم بود که اخر اونا در رفتن به من گفت که جناب Honro_Cartel اون هم بوده که منم به ایشون وامتد دادم میتونید از کسایی که منو میشناسن هم بپرسین من تلکی وانتد نمیدم 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Maha.mp4568 گفته است:

اینا داشتن dm میکردن معلومه که دارن بر میگردن حتا مم شاهد هم دارم که اینا به اضافه 3 نفر دیگه داشتن dm میکردن که یکی از اونت همpc0 بود من امدم وانتد dmدادم بعد منو کیل کردن در رفتن بعد رفیق من اقای:Jack_Cartel هم بود که اخر اونا در رفتن به من گفت که جناب Honro_Cartel اون هم بوده که منم به ایشون وامتد دادم میتونید از کسایی که منو میشناسن هم بپرسین من تلکی وانتد نمیدم 

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Maha.mp4568 گفته است:

تاز بنده مکان dm کردن اونا رو هم میدونم پیش شهر ۳ پیش خونه ۵۰کک‌ بود داشتن منو میزدن اول نمیدونستن که من ال وی ید رفتم ان دیوتی کردم امدم به یکی از انها که پی سی بود وانتد دادم بعد همشون منو کشتن بعد دوستم Jack_Cartelامد اخر دید که کیا یودن که یکیاز انها اقای Honro بود 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
شکایت شما رد شد.

دلایل :
1.مدارک شما کافی نمی باشد.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...