رفتن به مطلب

سرور دارای پلیس های بد!

پست های پیشنهاد شده

اسمم در بازی : Mahy_Nova

لول:7

شخصی که ازش شکایت کردم و رنک شخص:

Sepehr_Avenger

پلیس.

دلیل شکایت : ایشون منو رفیقامو جیل کرد به دلیل احراز هویت درحالی که ما پلیس یا مدیک یا هیچ فکشن دیگری عضو نیستیم و باعث شد ۲۰۰ تیر گان به فنا بره تو خیابون نزدیک اسپاون داشتیم میرفتیم به سمت خونه ایشون مارو گرفت جیل کرد درحالی که حتی گان هم نکشیدیم من هم درحالت پیکیفیست مود هستم که دلیل کافی برای اینکه گان نکشیدم دوستام سریع لفت دادن اسکرین شات نتونستم بگیرم شرمنده.

نام دوستانم:

DOOM

Max_NovaScreenshot_-_SA-MP.thumb.png.a4c0f06b92651a7a12ff95b81c5460c0.pngScreenshot_-_SA-MP.thumb.png.a4c0f06b92651a7a12ff95b81c5460c0.pngلحظه گرفتن من در نزدیکی اسپاون کنار مغازه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 ساعت قبل، Mahy_Brave گفته است:

اسمم در بازی : Mahy_Nova

لول:7

شخصی که ازش شکایت کردم و رنک شخص:

Sepehr_Avenger

پلیس.

دلیل شکایت : ایشون منو رفیقامو جیل کرد به دلیل احراز هویت درحالی که ما پلیس یا مدیک یا هیچ فکشن دیگری عضو نیستیم و باعث شد ۲۰۰ تیر گان به فنا بره تو خیابون نزدیک اسپاون داشتیم میرفتیم به سمت خونه ایشون مارو گرفت جیل کرد درحالی که حتی گان هم نکشیدیم من هم درحالت پیکیفیست مود هستم که دلیل کافی برای اینکه گان نکشیدم دوستام سریع لفت دادن اسکرین شات نتونستم بگیرم شرمنده.

نام دوستانم:

DOOM

Max_NovaScreenshot_-_SA-MP.thumb.png.a4c0f06b92651a7a12ff95b81c5460c0.pngScreenshot_-_SA-MP.thumb.png.a4c0f06b92651a7a12ff95b81c5460c0.pngلحظه گرفتن من در نزدیکی اسپاون کنار مغازه

واقعا پلیس بدیم 

چرا واقعا جیلت کردم تو که انقدر پلیر خوبی هستی

وای بر من

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Sinnerϟ گفته است:

واقعا پلیس بدیم 

چرا واقعا جیلت کردم تو که انقدر پلیر خوبی هستی

وای بر من

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت.

(عنوان موضوع رعایت نشده)

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...