رفتن به مطلب

Ebi_Keydo

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Tooti_Kurd 
نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Ebi_Keydo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 23 بدون فکشن
توضیحات شکایت: توهین و فحاشی ناموسی و خانوادگی 

به زبان ترکی هرچی از دهنش در اومد به خانواده من داد. هیچ دلیل قانع کننده ای نمیشه واسه این کار داشته باشه 

Screenshot_20240124_193816_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خودش ویسش بازه هر چی از دهنش در میاد میگه بهم اونقدر فحش داد منم یه تیکه مجبور شدم فحش بدم ۲ ساعت دنبالش بودیم ceject میکردیم فرار میکرد شوکر میزدیم کات انیم میکرد فرار میکرد اینم ریکوردش که فکر می‌کنه کسی نمیفهمه داره فحش میده ۲ ساعت دنبالش بودیم کلی فحش داد خودم ازش شکایت دارم بخاطر فحش رگباری و کات انیم!

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

خودش ویسش بازه هر چی از دهنش در میاد میگه بهم اونقدر فحش داد منم یه تیکه مجبور شدم فحش بدم ۲ ساعت دنبالش بودیم ceject میکردیم فرار میکرد شوکر میزدیم کات انیم میکرد فرار میکرد اینم ریکوردش که فکر می‌کنه کسی نمیفهمه داره فحش میده ۲ ساعت دنبالش بودیم کلی فحش داد خودم ازش شکایت دارم بخاطر فحش رگباری و کات انیم!

طبق قوانین دولت حتی اگه به شما فوش دادن شما نباید فوش بدید

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

فحش دادم؟ بده فروم 120 تا خدمت اجتماعی بخورم. ولی طبق قوانین دولت حق نداری در هیچ صورتی 

تاکید می‌کنم در هیچ صورتی توهین کنی 

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Sinnerϟ گفته است:

ما نمیایم به کسی فحش بدیم مثل شما که داری تو ریکورد شخصیتتو نشون میدی حداقل خودت که اینجوری فحش خانواده میدی و ریکوردت هم هست انتظار نداشته باش طرف مقابل هم ساکت بمونه و هم مجازات بشه!

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

ما نمیایم به کسی فحش بدیم مثل شما که داری تو ریکورد شخصیتتو نشون میدی حداقل خودت که اینجوری فحش خانواده میدی و ریکوردت هم هست انتظار نداشته باش طرف مقابل هم ساکت بمونه و هم مجازات بشه!

طرف مقابل میتونه از فروم به صورت قانونی پیگیری کنه و از من شکایت کنه که منم مجازات بشم

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
شکایت شما رد شد.

دلایل :
1.ایشون دیگر داخل اقلیت دولتی حضور ندارند.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...