رفتن به مطلب

Sajad_Artos

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Abolfazl_Kawazaki

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Sajad_Artos

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 

Screenshot_2024-01-11-18-30-21-654_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.0fbeee13c433108a79e3143e731311e4.jpg

توضیحات شکایت: wanted bi dalil

اول از همه من اومد برم شهر سه برای بار بری شاپم ایشون برک گذاشته بود جلو راه خوردم بهش درجا کیلم کرد بی دلیل ن وانتد داشتم ن چیزی ولی ریک نبودم 

درسته تایم راب بود ولی من نمی‌خواستم برم راب چون تعداد بچه ها زیاد بود من نرفتم خواستم بار ببرم شاپم ایشون هم وانتد بی دلیل داد هم دوبار کیلم کرد همچنین وانتد 1 کیل میکنن ایشون 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_2024-01-11-18-17-59-494_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.1b722109aac89a60a842f0d20334ec4e.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ، من Sajad_Artos هستم ، من شکایت شما رو قبول ندارم ، به چه دلیل ؟ اول اینکه شما در زمان راب حق ورود به شهر ۳ را ندارید ، و شما با خودرو شخصی اومدید و حتی به من زدید که مدارکشم موجوده ، سپس رفتید از اون یکی مرز عبور کردید بدون اجازه ، و ونتد فرار از ایستگاه بازرسی گرفتید و ما به شما ونتد دادیم ، و اینکه ما نمی تونیم در موقع تایم راب کاف کنیم و باید طرف مقابل رو کیل کنیم ، ممنون که این سخنان رو خوندید با تشکر 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
 شکایت شما رد شد.

دلایل :
1.با توجه به مدارک ارسال شده شما متوجه شدیم که شما جرمی مرتکب شده اید و به درستی برای شما وانتد ثبت شده است

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...