رفتن به مطلب

Amircoca_Avenger

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Lat_Artos

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Amircoca_Avenger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 21 فکشن شهرداری رنک ۲

توضیحات شکایت: میبیند که اونجا وایساده و ماشینی چیزی ندارم و اومدم بهشون بگم Break نون ارپیه نباید بزارید بدون هیج دلیلی بمن وانتد داد و بدون اینکه بگه برو ۱ برو ۲ درجا وانتد داد اخه من چیبگم  وقتی یاد ندارید و ارزه پیدی بودن ندارید لطفا نیاید فکشن دولتی اقای امیر که خیلی دوسداری وانتد بدی دلیلتو بفرس اینجا و اونجا که گفتی برو ۱ تا برو ۳ و اونجای که نباید وانتد ۱ رو کیل کنید لیدر الوی لطفاااااا به ممبرات یه اموزشی بده اینا چیه ورداشتی اوردی ابرو فکشن دولتیرو میبرن اینا

اولن نباید وانتد میدادی 

دومن Break نون ارپیه 

سومن باید از برو ۱ تا برو ۳ میگفتید 

چهارمن نباید وانتد یک رو کیل کنید 

ادمین لطفا درخاست کنید که مدرکشو بفرسته ببینم من چه کار اشتباهی انجام دادم که وانتد داده 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و

Screenshot_20240108_161031_IRan Rp - Client.png

Screenshot_20240108_161051_IRan Rp - Client.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما .

اسم گیم : Amir_Coca

بنده هیچ وانتد الکی نگفتم و دوستان بنده در مرز A به شما اخطار رفتن تا برو ۳ را دادند . شما نیز به بنده در ویس فحاشی میکردید و فحش هایی که میدادید قابل گفتن نیست ولی

( میگفتید ye forum mazerat ) . من مدرک هم نیز ارسال میکنم و به دوستانی که اونجا بودند نیز میگم بیان شهادت بدند .

امیر کوکا <<

Screenshot_۲۰۲۴۰۱۰۸-۱۶۱۰۰۹_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه

اسم بنده در گیم :Amir_Rangar 

ایشون ۱ بی دلیل با لباس به غیر از گاورمنت به مرز میومد و موجب آزار و اذیت من میشد من هم به نوبه خود از ایشون شاکیم نه به خاطر اینکه میومد بلکه بخاطر فحش های ویس  و

۲.شما به هیچ عنوان چون که گاورمنتی حق نداری به بقیه ارگان های دولتی توهین کنی گاورمنتی خب باش 

وقتی در جمله خود شما که میگی:(وقتی یاد ندارید و ارزه پیدی بودن ندارید)به بنده و بقیه همکاران توهین کردید من که نمیگذرم و باید این قضیه بی جواب نمونه

من همون کسیم که اون لاین وایساده بودم شهادت میدم ایشون به قصد مزاحمت با لباس مبدل میومد و دنبال آتو بود و فحاشی میکرد 

ممنون از سایت خوبتون

لینک به دیدگاه

عجببب من توهین کردم مدرکتو بفرست تیز میخام ببینم کی من توهین کردم 🤣🤣🤣🤣 با مدرک بیا جلو عزیز من منطقیه وقتی حرفی ندارید بگید

لینک به دیدگاه

و شما امیر مدرکتو بفرس که از برو یک تا برو سه بمن گفتی و اونجای که من بتو فوش دادم تو ویس هم بفرست 

منتظر همتونم تیز

لینک به دیدگاه

من اصلا با تو شکایتت کار ندارم به منم ربطی نداره بین شما چی میگذره بار آخرت باشه به من و همکارام و سازمان lv توهین میکنی تو همچین حقیو نداری تمام انقدرم بچه بچه نکن من سن باباتم ۳۲ سالمه تمام

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. مدارک شما کافی نمی باشد.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...