رفتن به مطلب

Radewin_Ghourzaie

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Amir_Galoli

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Radewin_Ghourzaie

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول ۱۰ عضو فکشنی نیستم

توضیحات شکایت: کاملا واضح رو به روش وایسادم وانتد وی دی ام میده xd رسیدگی کنید با تشکر

مدارک مورد نیاز(فیلم عکس و...)

IMG_20240105_225246_638.thumb.jpg.8215e6416bed9aba53d784e93da30e70.jpgIMG_20240105_225507_942.thumb.jpg.3e6d06ba7fba4cbb90059be03ae69d4e.jpgIMG_20240105_225507_960.thumb.jpg.7606b2de0b6585e432b21fa80cec8b13.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وحید منو به خاطر داشته باش من بودم همتونو از دولت کیک دادم من😂 تویه بچه سال هیچوقت نمیتونی از من عاتو بگیری  تو که از نوپو کیک شدی اونم مهران که رنک دو مدیک کیکش کردم بقیه ممبراتم هستن که اونا مهم نیستن😂 برو با خاطراتم زندگی کن بزار پشتوانه زندگیت 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ در 23:18، Radewin_Japan گفته است:

وحید منو به خاطر داشته باش من بودم همتونو از دولت کیک دادم من😂 تویه بچه سال هیچوقت نمیتونی از من عاتو بگیری  تو که از نوپو کیک شدی اونم مهران که رنک دو مدیک کیکش کردم بقیه ممبراتم هستن که اونا مهم نیستن😂 برو با خاطراتم زندگی کن بزار پشتوانه زندگیت 

بینامو۳ ک۳ مادر من کیک شدم؟؟واس خودت ک۳ میگی😂😂پلشت رنک ۷ مدیکم دولت زاده بی **** کلمه فیلتر شده ****

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ در 00:00، Radewin_Japan گفته است:

تورا دفن کردند ندانستن که دانه ایی

بدبخت ابروتون ۵۰۰۰۰ بار رفته تو خودت با رفیقت زیر خا...یه ما بودی اینقدر ننتون کردیم رفتید دولت که فقط وانتد بدید از ترس **** کلمه فیلتر شده **** رادوین😂😂

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
شکایت شما رد شد.

دلایل :
1.ایشون دیگر داخل اقلیت دولتی حضور ندارند.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...