رفتن به مطلب

Barbor_Nato

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Captain_Nato

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Barbor_Nato

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.c99234386f3d943425fc3744e04bf7bb.jpg

LVPD 

رنک 3Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.86500dd1c73b5fd09c4112d681365fcf.jpg

توضیحات شکایت:سلام درود چند تا مجرم با fbi تراک به ممبر های LVPDحمله کردند و من را با ماشین VDM کردند من رفتم توی مدیک شهرLVPD بعد دیدم شرایط خیلی اظطراری هست و اگه از بازی برم بیرون بیام امکان هست وارن بدند چون برام پیش اومده

بعد یک موتور من اسپان کردم سریع فقط رفتم دنبال مجرم پیاده شدم تیر زدم به ماشینش موقع راب بود که آخرم مجرم رفت Jail و ایشون به دلیل اسپان کردن موتور به من وارن دادن من اطلاع نداشتم که اسپان کردن موتور وارن داره هیچ اطلاعی نداشتم حتی ایشون به من یک اخطار هم ندادند بعد میگن دادند ولی اصلا ندادند 

بعد توی یکی از عکس ها میگه بی دلیل میتونم کیک کنم چک کنید ممنونم♥️🌹Screenshot_------_com_miui.gallery.thumb.jpg.e70511ad0db0d1a8b481231c0dd9a515.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Screenshot_------_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.d0087b4237e8cbcd4474a63649164864.jpgاینجا هم فک کنم دقیق نمیدونم میگن اوکی بده فروم رد شد بهت وارن میدم. عکس دیگ هم ندارم گفت کیکت میکنم ولی اینو دقیق نمیدونم یهو اشتباه نگم

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
شکایت شما رد شد.

دلایل :
1.مدارک شما کافی نمی باشد.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...