رفتن به مطلب

Mahy_Brave

Mahyar_Brive

پست های پیشنهاد شده

@Megabrine

آیدی تلگرام بنده هست لطفا بیایید پیوی مدرک دارم( عکس )

درود بر ادمین های عالی سرور اومدم از پلیس ها شکایت کنم بخاطر جیل های بی دلیلشون.

من کلی گان خریده بودم نزدیک ۱۰۰ ۲۰۰ کا پول واسه گان داده بودم بعد من وقتی لاگین کردم همون طور من از رویه کیت نیو پلیر یا هرچی رد شدم تا رسیدم کنار خیابون یک پلیس بی دلیل اومد منو جیل کرد پرسیدم چرا گفت توهین با اینکه من هیچکاری نکرده بودم و هرچی داشتم پرید و خسارت سنگینی به من زد پلیس.

دوم اینکه یک پلیس دیگه تو پاسگاه منتظر بودم نوبتم بشه ماشینمو پلاک بگیرم براش بهم ۱ ستاره داد و منو کشت جیل شدم بازم گان جدیدام پرید یک کلت داشتم با ۳۷ تا تیر این چه وضعشه آخه پلیس ها بی‌دلیل جیل میکنن شماهم هیچی نمیگید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 دقیقه قبل، Mahy_Brave گفته است:

@Megabrine

آیدی تلگرام بنده هست لطفا بیایید پیوی مدرک دارم( عکس )

درود بر ادمین های عالی سرور اومدم از پلیس ها شکایت کنم بخاطر جیل های بی دلیلشون.

من کلی گان خریده بودم نزدیک ۱۰۰ ۲۰۰ کا پول واسه گان داده بودم بعد من وقتی لاگین کردم همون طور من از رویه کیت نیو پلیر یا هرچی رد شدم تا رسیدم کنار خیابون یک پلیس بی دلیل اومد منو جیل کرد پرسیدم چرا گفت توهین با اینکه من هیچکاری نکرده بودم و هرچی داشتم پرید و خسارت سنگینی به من زد پلیس.

دوم اینکه یک پلیس دیگه تو پاسگاه منتظر بودم نوبتم بشه ماشینمو پلاک بگیرم براش بهم ۱ ستاره داد و منو کشت جیل شدم بازم گان جدیدام پرید یک کلت داشتم با ۳۷ تا تیر این چه وضعشه آخه پلیس ها بی‌دلیل جیل میکنن شماهم هیچی نمیگید

@MegabrineIMG_20231229_111902_490.thumb.jpg.e9824e50ead05fbe0465cf36270abc56.jpgجیل دومIMG_20231229_111840_744.thumb.jpg.d0ea6b83b6c28648c4b47a087f57f2aa.jpgجیل اول

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد.

دلایل :

1. رعایت نکردن قوانین نحوه صحیح شکایت از بازیکن.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

• Snox_Avenger این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...