رفتن به مطلب

Beny_Nato

Esi_Hermanos

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Esi_Hermanos

نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Beny_Nato

اطلاعات اکانت شما (Level22، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):

توضیحات شکایت:ایشون منو بدون اینکه در بخش شکایات ازم دلیل کیک کرده بدون وارن منو مستقیم کیک کرد الان جوابگو کیه هم ویبوک منو خراب کرد هم فکشن پانیش گرفتم.

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_2023-12-23-14-53-06-493_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-12-23-14-52-41-731_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از من شکایت شده بدون اینکه از من دفاعیه بخواد در بخش شکایات کیک کرده بدون هیچ وارنی مستقیم کیک کرده هم ویبوک منو خراب کرده

لینک به دیدگاه

اسم گیم پاسخ دهنده : Amir_Coca

فکشن بنده : Army

شما با آقای Ebi_Keydo و با Maxim_Hermanos با قصد اتک و مزاحمت به آرمی اومدید . 

و بنده اومدم گفتم چرا اومدید آرمی و به من خندیدید و من را کیل کردید . 

( تصویر آپلود شده است )

Screenshot_۲۰۲۳۱۲۲۳-۲۳۰۴۲۵_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه

آخه دلقک  من الان تو کجای شات تو هستم؟ که اومدی چرند مینویسی زیر شکایت من؟ چه ربطی اصلا به این موضوع داره برا خودت یه شکایت درست کن!

• Sad 1
لینک به دیدگاه

من اولا تمام کمال پرداخت کردم پرداخت کردم مالیات رو تو تاپیک هم قرار دادم با مدرک حرف میزنم بعدشم از من در تاپیک شکایات دفاعیه خواسته نشده بدون وارن هیچ وارنی مستقیم کیک شدم بعدشم شما نمیخواد ادب یاد بدین طرز صحبت من خوبه بهتره رو خودتون کار کنید

• Sad 1
لینک به دیدگاه

همچین حرفی کاملا کذبه با مدرک حرف بزنید فقط شکایت مورد قبول قرار گرفت ولی شما از من دفاعیه نخواستین و مستقیم کیک کردین منو مالیات هم توی تایپیک با شات قرار دادم کامل واریز شده شما باید جوابگوی خراب کردن سابقه و فکشن پانیش من باشید

لینک به دیدگاه

شما بهتره اول قوانین ایجاد موضوع رو مطالعه کنید بعد بیاید توی همچین موضوعی نقل قول کنید واقعا برای سطح رفتارتون متاسفم.

• Sad 1
لینک به دیدگاه

مورد اول DM مورد دوم اتک به فمیلی/پلیر مورد سوم مالیات شما کم واریز کردید اخطار دادم منتظر شدم ارسال کنید سین کردید و کاری نکردید و اینجوری از پرداخت مالیات فرار کردید 

و مورد چهارم اسکین CJ و اتک دقیقا چه دفاعیه داری براش؟

اونا اتک دادن؟ زنگ بزن پلیس و در ضمن تو شهرداری هستی و وکیل هستی حق حمل گان نداری اگه فکشن بهت شوکر میده برای حفاظت از خودته نه برای DM و شرکت در اتک 

مدرک پرداخت نکردن مالیات هم داخل گپ فکشن هست و ارسال مدارک در این مورد صورت نمیگیره به دلیل قوانین.

شاد و پیروز باشی 🎉

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Beny گفته است:

مورد اول DM مورد دوم اتک به فمیلی/پلیر مورد سوم مالیات شما کم واریز کردید اخطار دادم منتظر شدم ارسال کنید سین کردید و کاری نکردید و اینجوری از پرداخت مالیات فرار کردید 

و مورد چهارم اسکین CJ و اتک دقیقا چه دفاعیه داری براش؟

اونا اتک دادن؟ زنگ بزن پلیس و در ضمن تو شهرداری هستی و وکیل هستی حق حمل گان نداری اگه فکشن بهت شوکر میده برای حفاظت از خودته نه برای DM و شرکت در اتک 

مدرک پرداخت نکردن مالیات هم داخل گپ فکشن هست و ارسال مدارک در این مورد صورت نمیگیره به دلیل قوانین.

شاد و پیروز باشی 🎉

موضوع اول که شکایت شده شما موظف هستید از بنده دفاعیه بخواید. بعد نوشتید اتک به فمیلی الکی چرا برا خودتون بهونه درست میکنید؟ مدرک دارید به فمیلی اتک دادم؟ شما هیچ دلیلی برای کیک مستقیم نداری الکی مورد یک مورد دو نکنید مورد شوم هم نوشتید مالیات پرداخت نکردید خودتون اگه چک کنید داخل تاپیک مالیات کامل پرداخت شده فقط 90 کی کم بود که اونم اشتباه در محاسبه شده بود تا گفتن فردا پرداخت کردم اینم پرداختی های بنده

Screenshot_2023-12-22-23-05-17-452_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-12-22-23-09-35-481_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-12-21-22-50-00-645_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-12-21-23-01-24-448_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، 18ehsan18 گفته است:

موضوع اول که شکایت شده شما موظف هستید از بنده دفاعیه بخواید. بعد نوشتید اتک به فمیلی الکی چرا برا خودتون بهونه درست میکنید؟ مدرک دارید به فمیلی اتک دادم؟ شما هیچ دلیلی برای کیک مستقیم نداری الکی مورد یک مورد دو نکنید مورد شوم هم نوشتید مالیات پرداخت نکردید خودتون اگه چک کنید داخل تاپیک مالیات کامل پرداخت شده فقط 90 کی کم بود که اونم اشتباه در محاسبه شده بود تا گفتن فردا پرداخت کردم اینم پرداختی های بنده

Screenshot_2023-12-22-23-05-17-452_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-12-22-23-09-35-481_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-12-21-22-50-00-645_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-12-21-23-01-24-448_ru.unisamp_mobile.game.jpg

اینم همون 90 کی که بعد فرستادن مالیات ساعت 11 شب فرستادم. صبح دیدم پیام ایشون رو بدون فوت وقت واریز کردم ایشون چجوری میگن مالیات پرداخت نکردم؟سین کردم و پرداخت نکردم جالبه به تاریخ و تایم پرداخت دقت کنید واضحه که ایشون فقط دنبال بهونه بودن تا منو کیک کنن.

Screenshot_2023-12-23-10-16-35-174_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه

سلام عزیز 

شما توسط رهبر سازمان کیک نشدید

ادمین تایید کرده بود که جرم هایی کردید و جرم های شما فراتر از وارن بود

لینک به دیدگاه

الکی همه چیز و گردن ادمین نندازید لیدر شخصا کیک کرد منو فقط همه مدارک هم واضحه بدون وارن کیک مستقیم انجام داده حتی مدارک مالیات هم گذاشتم تمام و کمال داخل تاپیک مالیات هم میتونید چک کنید.

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
 شکایت شما رد شد.

دلایل :
1.با توجه به دفاعیه جناب Beny_Nato متوجه شدیم که شما اشتباهات زیادی داشتید و به درستی از فکشن کیک شدید.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...