رفتن به مطلب

Gang_Winner

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Seraphim_Avenger

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Gang_Winner

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور) :09db13_23sa-mp-732.png

توضیحات شکایت: مزاحمت lvpd جلو مدیک 

همون طور که معلومه از ساعت 23:40 ایشون جلو مدیک امدن و دستور میدادن به ما

و جدا از این قضیه ها تهدید به فروم میکرد و میگفت حالیت شه وظیفه بنده محافظت از اون مکان وقتی ایشون 5 نفر میاره و نمیره نمیتونم بهشون بگم بمونید

به ایشون 3 تا اخطار داده شد ولی نرفتن دیده شد که خیلی شلوغ میکنن ایشون رو کیل کردم که مزاحمت نکنن و تا ساعت 23:50 ایشون همونجا جلو مدیک ادم و رفیق هاشون رو میورد که اسکرین شات ها معلومه مزاحمت میکنن و از موقعیت وانتد نگرفتن دارن سو استفاده میکنن ریکورد و شات بارگزاری شده

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

https://uploadkon.ir/uploads/bc4413_23bandicam-2023-12-14-01-22-16-355.mp4

b2dd13_23bandicam-2023-12-14-00-56-31-07

46a913_23bandicam-2023-12-14-00-58-02-83

91e313_23bandicam-2023-12-14-00-59-36-23

InShot_۲۰۲۴۰۱۰۶_۰۲۲۴۵۴۱۸۹-removebg-preview.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت پشتیبانی ایران رول پلی

اولن من دستوری ندادم و فقط از ایشون پرسیدم که فردا هستین در اخر ویدیو خودشونم معلومه و من هیچ دوست و رفیقی نیاوردم

دومن ایشون تو هر شرایطی نباید فرد دولتی رو اونم پیدی رو کیل کنن 

سومن دلیل سوال من این بود که فردا میخواستم برم تست lspd که به لیدرشونم اطلاع داده بودم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، amirhossein amir گفته است:

با سلام خدمت پشتیبانی ایران رول پلی

اولن من دستوری ندادم و فقط از ایشون پرسیدم که فردا هستین در اخر ویدیو خودشونم معلومه و من هیچ دوست و رفیقی نیاوردم

دومن ایشون تو هر شرایطی نباید فرد دولتی رو اونم پیدی رو کیل کنن 

سومن دلیل سوال من این بود که فردا میخواستم برم تست lspd که به لیدرشونم اطلاع داده بودم

همونطور که توی ریکورد مشخصه تنها نبودید و توی شات ها هم مشخصه تنها نبودید و توی اون تایم اتک فم ها بوده بهتون گقتم برید که توی ریکورد مشخصه و نرفتید رقتم و امدم بازم اونجا بودید خیلی راحت با /numer id  و sms number/ میتونستید sms بدید ولی شما ترجیح دادید شلوغی و مزاحمت مدیک ایجاد کنید که خود لیدرتون برسی میکنه اگر مدرک دارید که تنها بودید (طبق اسکرین شات ها تنها نیستید و ۳ نفر همزمان میومدید و چت میکردید ) ارائه کنید طبق قوانین قکشن های دولتی حق مزاحمت جلوی مدیک یا گرفتن وقتlspd رو ندارن که شما هردو رو انجام دادید

InShot_۲۰۲۴۰۱۰۶_۰۲۲۴۵۴۱۸۹-removebg-preview.png

لینک به دیدگاه

spacer.png ایشون نباید تو گرین زون گان بکشن رو کسی و کسی رو کیل کنن اونم افراد دولتی اگر اخر فیلمی ک خودشون گذاشتن رو ببینین من فقط ازشون سوال پرسیدم که فردا برای تست هستین ایشونم کیل کردن

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
✔️شکایت شما پیگیری و قبول شد.

برای بازیکن مورد نظر Gang_Winner مجازات صورت خواهد گرفت.

تشکر از شکایت شما، امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...