رفتن به مطلب

Hamid_Kawazaki

Mehran_Delocruzz

پست های پیشنهاد شده

اسم شما در گیم :Viper_Japan 

نام پلیری که از آن شکایت دارید :Hamid_Kawazaki

اطلاعات اکانت شما(Level,رنک و فکشن فعلی شما در سرور)لول ۲۴ عضو فکشنی نیستم

توضیحات شکایت : Aim Bot و چیته کلاScreenshot_20231204_130041_SA-MP.thumb.jpg.a7e5a80dc868dbee2aa593d4a82e2e21.jpgScreenshot_20231204_130035_SA-MP.thumb.jpg.a367894909105a825a9fb4efcb0335f8.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 ساعت قبل، hamid_ka گفته است:

با لول 24 من نمیدونم تو آخه چقد ... که فکر میکنی همه مثل خودتن من نمیخوام بی احترامی کنم ولی از ادمین میخوام که درست قضاوت کنه

من اونجا ویدیو هم دقت کنید میزدمش خب با pc هم هستم ایشون رفت جلو با جت مصلمان اگه چیتی چیزی بود به نظرتون میتوست انقد دور بشه و ویدیو هم نگا کنید ادمین میبینید که من به سختی دارم هعی تیر میزنم و بهش نمیخوره خو اگه چیت باشه که 100% بهش میخوره دیگه و قتی ایشون داشتم میزدم یهو من لگ شد جی تی ایم yasin_classic هم اونجا بودن که دیدن من afk شدم بعدشم آن شدم اومدم بالا سرش که بزنمش که دیدم کیل شده من جی تی ایم خام خام نه پکی روش نه چیت روشه باور کنید اگه اینا روش بود همونجا که سمتای موتور بود کیل میشد دیگه من حرفی ندارم قضاوت با خودتون...

که با pc هستی وایسا یه مدرک دیگه بدم با ماشین با سرعت میرم دمیج میدی

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، hamid_ka گفته است:

با لول 24 من نمیدونم تو آخه چقد ... که فکر میکنی همه مثل خودتن من نمیخوام بی احترامی کنم ولی از ادمین میخوام که درست قضاوت کنه

من اونجا ویدیو هم دقت کنید میزدمش خب با pc هم هستم ایشون رفت جلو با جت مصلمان اگه چیتی چیزی بود به نظرتون میتوست انقد دور بشه و ویدیو هم نگا کنید ادمین میبینید که من به سختی دارم هعی تیر میزنم و بهش نمیخوره خو اگه چیت باشه که 100% بهش میخوره دیگه و قتی ایشون داشتم میزدم یهو من لگ شد جی تی ایم yasin_classic هم اونجا بودن که دیدن من afk شدم بعدشم آن شدم اومدم بالا سرش که بزنمش که دیدم کیل شده من جی تی ایم خام خام نه پکی روش نه چیت روشه باور کنید اگه اینا روش بود همونجا که سمتای موتور بود کیل میشد دیگه من حرفی ندارم قضاوت با خودتون...

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، hamid_ka گفته است:

بی آبروت میکنم فایده نداره😂🫵

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
✔️شکایت شما پیگیری و قبول شد.

برای بازیکن مورد نظر Hamid_Kawazaki مجازات صورت خواهد گرفت.

تشکر از شکایت شما، امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...