رفتن به مطلب

وارن های بی دلیل

Amir Kako

پست های پیشنهاد شده

دروود بنده با ایدی Kako_Carter

از لیدر ls pd شکایت دارم 

به دلیل اینکه بنده در بخش مرخصی گفته ام که من در روز های شنبه تا چهار شنبه نمیتوانم فعالیت کنم و ایشون انگار ن انگار بنده اطلاع دادم 

در میتینگ روز جمعه که برگذار شد بنده در چت عمومی اعلام کردم که به دلیل مشکلات زندگی دارای شرایت شرکت در میتینگ را ندارم ولی ایشون حرف های بنده رو نشنیده گرفتند 

ایشون اصلا لیدر متعادلی نیستند.!!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرخصی هفته ای یک بار میتونی بگیری . 

و اونم یک روز این جاش ب کنار دقیقا بعد میتینگ اومدی از من رنک میخوای؟ 

از همون اولشم خودت مبدونی باهات راه اومدم . 

جمع کل جیل هاتون تو این دو هفته ۱۴ تا بوده 

همین الان از فکشن کیک میشید هر وقت وقتشو داشتی بیا در خدمتتون هستم ❤️

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Amir Kako گفته است:

دروود بنده با ایدی Kako_Carter

از لیدر ls pd شکایت دارم 

به دلیل اینکه بنده در بخش مرخصی گفته ام که من در روز های شنبه تا چهار شنبه نمیتوانم فعالیت کنم و ایشون انگار ن انگار بنده اطلاع دادم 

در میتینگ روز جمعه که برگذار شد بنده در چت عمومی اعلام کردم که به دلیل مشکلات زندگی دارای شرایت شرکت در میتینگ را ندارم ولی ایشون حرف های بنده رو نشنیده گرفتند 

ایشون اصلا لیدر متعادلی نیستند.!!!

سلام عزیز میخواستم بهتون بگم فعالیت شما در کل این ۶ روزی که فعالیت ارسال کردید داخل گروه جمعا 13 ساعت بوده و جمع کل جیل های شما 20 تا جیل بوده که ۲ روز اول با تایم پلی ۲ ساعت 0 جیل و روز سوم و چهارم شما جمعا ۴ جیل گرفتید 
فعالیت شما قبل از خبر دادن داخل گروه مرخصی بسیار پایین بوده و جبرانش نکردید 
شما درخاست مرخصی ۴ روزه کردید از 24 نوامبر و الان 28 نوامبر شما در روز های مرخصی فعالیت بالای ۲ ساعت داشتید ولی هیچ اکتیویتی ارسال نکردید خود بنده دیدمتون توی گیم و ست کردم برای شما ولی رفتید اف دیوتی کردید و باز میچرخیدید فعالیت شما کمتر از حد معمولی بود و وارن دریافت کردید که وارن رو پاک نکردید امشب باید اطلاع میدادید که ارسال اکتیویتی میکنید توی بخش اضافه کاری ولی هیچ چیزی از سمت شما دریافت نکردیم ممنون میشیم اول فعالیتتون رو ببینید بعد قضاوت کنید که چرا کیک شدید و وارن گرفتید❤️

... Hell is Empty All The Evils Are Here

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل:

1: عنوان موضوع باید اسم لیدری که ازش شکایت دارید باشد.

۲: شما مدارکی برای ثابت کردن حرف های خود ارائه ندادید.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram : @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...