رفتن به مطلب

Seraphim_Florencia

Ebi_Keydo

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Ebi_Keydo

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Seraphim_Florencia

اطلاعات اکانت شما (Level20، رنک4 و فکشن فعلی شما در سرورNopo):

توضیحات شکایت:رفتم جلو مدیک وایسادم میخواستم هیل دراگ بخرم تا رسیدم میگه برو ۱ برو ۲... ماشینمو داد پارکینگ دیگه شورشو درآوردن

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_۲۰۲۳-۱۱-۲۰-۲۱-۲۶-۵۶-۴۲۹_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_۲۰۲۳-۱۱-۲۰-۲۱-۱۹-۳۰-۷۳۷_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیزم مطمعنی بی دلیل گفتم؟

شما مامور دولت و فکشن نوپو دارید دراگ مصرف میکنید ؟

کسی که فکشن نوپو یعنی مدیک و ارمی و lv وlspd هیچکدوم سلامتی شمارو چک‌نکردن که امدید دارید درخاست دراگ هیل میکنید؟

خودتون باز خوبه میگید دراگ هیل میخوام بعدشم بنده ۸ بار براش شما گفتم برو اونور شما با ماشینت امدی وسط خیابون حتی نگفتی دراگ هیل ریکورد هم میزارم بعدشم که میگم برو ۱ برو ۲ برو ۳ میگی نرم چی میشه خب شما دارید از فکشنتون سو استفاده میکنید چقدرم لیدر خوبی دارید که یه سلامتی افرادشو چک نمیکنه😂

InShot_۲۰۲۴۰۱۰۶_۰۲۲۴۵۴۱۸۹-removebg-preview.png

لینک به دیدگاه

46 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

توضیحات شکایت:رفتم جلو مدیک وایسادم میخواستم هیل دراگ بخرم تا رسیدم میگه برو ۱ برو ۲... ماشینمو داد پارکینگ دیگه شورشو درآوردن

ماشینتون رو برای این که ریکورد اپلود میکنم دادم پارکینگ چون دارم میگم برید شلوغه اینجا بخاطر ماشینتون هم شلوغ تر شده میگی نرم میخوای چیکار کرنی ؟ میگم برو میگی اها و بازم نمیرید ۸ بار تا ۳ شمردم و شما حرکتی نکردید متاسفانه مشکل بنده نیست شما حرکت نمیکردید و برای حفظ خلوتی مدیک مجبور شدم بدم پارکینگ که بازم نرفتید امدید میگید پول منو بده هی میرفتید و برمشگتید پول منو بده مطمعنید شکاییتون برای خودتون وارن نداره اخه نوپو و دراگ هیل :)😂

لینک به دیدگاه

شما انقدر دنبال وانتد هستین یه ثانیه نشده وایسادم جلو مدیک داری میشموری برو ۱ برو ۲... تا وانتد بدی میبینی نمیتونی وانتد بدی ماشینو میدی پارکینگ از حرصت بعدشم من اونجا اومدم لابد کاری دارم بین اون همه آدم گیر دادی به من که نتونستی وانتد بدی بعد ماشینو میدی پارکینگ وقتی من نه وی دی ام میکنم نه چیزی نباید اسرار به رفتن کنی اونم به مامور دولتی اول یادبگیر بعد در مورد هیل دراگ وارن حرف بزن 🙂

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

شما انقدر دنبال وانتد هستین یه ثانیه نشده وایسادم جلو مدیک داری میشموری برو ۱ برو ۲... تا وانتد بدی میبینی نمیتونی وانتد بدی ماشینو میدی پارکینگ از حرصت بعدشم من اونجا اومدم لابد کاری دارم بین اون همه آدم گیر دادی به من که نتونستی وانتد بدی بعد ماشینو میدی پارکینگ وقتی من نه وی دی ام میکنم نه چیزی نباید اسرار به رفتن کنی اونم به مامور دولتی اول یادبگیر بعد در مورد هیل دراگ وارن حرف بزن 🙂

یاد گرفتن که کار شماست ۸ بار تا ۳ شمردم و نرفتید در ضما وقتی میگم برو یعنی برو وظیفه من اونجارو امن و خلوت کنم تو که به اصطلاح میگی دولتی حق نداری بیای و پرو بازی در بیاری ۱۰ بار نوپو پایان فصل دارم باید بیام جلو نوپو بگم نرم چیکار میکنی؟

یه لحضه به اخلاق خودت اون تایم نگاه کن دولتی باشی که هستی چیکارت کنم اف دیوتی امدی ان دیوتی هم باشی ان دیوتی اسکین ۲۰۸ میپوشه؟

در ضما اگر کار داری بلد نیستی ماشینو یه گوشه پارک کنی بیای پایین با خود طرف حرف بزنی نه ماشین دو متری اوردی نیترو زدی میگی نرم چیکار میکنی منم مامورم توام اف دیوتی وانتد نمیتونم بدم مجبورم برای اینکه خلوت شه ماشینتو بدم ریکرود دنبالشم میفرستم ۱۰ نفر دور ماشینت جمع شدن بعد که فرستادمش رفتن

لینک به دیدگاه

سما اول برو قوانین یاد بگیر بعد به فعالیتت ادامه بده لیدرتون یاد نداده برا چی میان جلو مدیک برا هیل نه اینکه طرف تا رسید شروع به شمردن کنی و لابد لیدرتونم یاد داده وقتی وانتد نمیتونی بدی ماشین رو بی دلیل بدی پارکینگ اول قوانین بعد فکشن عزیز شما اصلا حق اینو ندارید بی دلیل وانتد بدین بعدشم من رفیقم آورده بودم خیلی دراگ بگیره و منتظر بودم شما اومدی به من گیر دادی

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

سما اول برو قوانین یاد بگیر بعد به فعالیتت ادامه بده لیدرتون یاد نداده برا چی میان جلو مدیک برا هیل نه اینکه طرف تا رسید شروع به شمردن کنی و لابد لیدرتونم یاد داده وقتی وانتد نمیتونی بدی ماشین رو بی دلیل بدی پارکینگ اول قوانین بعد فکشن عزیز شما اصلا حق اینو ندارید بی دلیل وانتد بدین بعدشم من رفیقم آورده بودم خیلی دراگ بگیره و منتظر بودم شما اومدی به من گیر دادی

1 ساعت قبل، Ebi_Keydo گفته است:

حوصله خودمو سر نمیبرم تو ریک معلومه دوستتون واسه مسخره بازی امده و همینطور میپره و میگه هیل دراگ و مدیک ها دنبالشن شماهم معلومه امدید و نمیرید و بهتره قوانین ارپی رو بخوند پارک ماشن جلوی مدیک و مناظق شلوغ ممنوع به لیدرتونم گفتم 10 خز تایپ کردم فقط گفته ؟ چقدرم لیدر خوبی دارید که نه lspd نه nopo یه showmc چک نکرده عالیه ادامه بدید ریک مشخصه همچیز بهتون گفتم برید میگید بدو 3 یا بعدش مگید بده 2  بقیش دیگه تصمیم ادمینه نه من و تو

https://uploadkon.ir/uploads/85ef20_23bandicam-2023-11-20-23-01-52-986.mp4

لینک به دیدگاه

تو ریکورد هم معلومه اصلا مجال رسیدن نمی‌ده منم ال اس بودم وقتی ماشین اومده نه وی دی ام می‌کنه نه ایجاد مزاحمت نباید سریع شروع به شمارش کنه اصلا مجال نمی‌ده برسم شروع می‌کنه به شمردن تا وانتد بده منم از سر لجم نرفتم چون منتظر بودم! بعد که نمیتونه ماشین میده پارکینگ

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Seraphim_Florencia گفته است:

عزیزم مطمعنی بی دلیل گفتم؟

شما مامور دولت و فکشن نوپو دارید دراگ مصرف میکنید ؟

کسی که فکشن نوپو یعنی مدیک و ارمی و lv وlspd هیچکدوم سلامتی شمارو چک‌نکردن که امدید دارید درخاست دراگ هیل میکنید؟

خودتون باز خوبه میگید دراگ هیل میخوام بعدشم بنده ۸ بار براش شما گفتم برو اونور شما با ماشینت امدی وسط خیابون حتی نگفتی دراگ هیل ریکورد هم میزارم بعدشم که میگم برو ۱ برو ۲ برو ۳ میگی نرم چی میشه خب شما دارید از فکشنتون سو استفاده میکنید چقدرم لیدر خوبی دارید که یه سلامتی افرادشو چک نمیکنه😂

1 ساعت قبل، Ebi_Keydo گفته است:

توضیحات شکایت:رفتم جلو مدیک وایسادم منتظر بودم تا رفیقم هیل دراگ بخره تا رسیدم میگه برو ۱ برو ۲... تو ریکوردی که خودش هم گذاشته معلومه اصلا مجال نمی‌ده برسم ماشینمو داد پارکینگ دیگه شورشو درآوردن

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Ebi_Keydo گفته است:

تو ریکورد هم معلومه اصلا مجال رسیدن نمی‌ده منم ال اس بودم وقتی ماشین اومده نه وی دی ام می‌کنه نه ایجاد مزاحمت نباید سریع شروع به شمارش کنه اصلا مجال نمی‌ده برسم شروع می‌کنه به شمردن تا وانتد بده منم از سر لجم نرفتم چون منتظر بودم! بعد که نمیتونه ماشین میده پارکینگ

ماشینی که میگین منظورتون همون ماشینی که امده تو صورت مدیک ها؟

مجال ندادم از این حرفتون مطمعا هستید؟

ریکورد رو ببین دوباره اولشو متوجه میشی دارم دور و بر رو نگاه میکنم یا دارم چت میکنم بازم نمیری از رو من چی بگم اخه😂

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
شکایت شما رد شد.

دلایل :
1. طبق دفاعیه که انجام شده شما نباید با همکار خودتون چنین برخوردی داشته باشید و بی دلیل چرخیدن افراد دولتی و مزاحمت جلو مدیک مجاز نیست 

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...