رفتن به مطلب

Martin_Brave

Sepehr_Matrix

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Sepida_Moltafet

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Martin_Brave

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 20 نو فکشن

توضیحات شکایت: کیل کردن بدون وانتد

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)Screenshot_2023-11-19-18-51-34-886_ir.iranrpsv_play.thumb.jpg.116d29a14bc331a299cc40a98ab1dcb5.jpgScreenshot_2023-11-19-18-45-57-442_ir.iranrpsv_play.thumb.jpg.ff3bcacb775ffe2f641ae2b0a92e1215.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه به شکایت قبلیت دقت کنی میبینی ۳ تا وانتد داشتی . و توی خونت مارک شده بودی برای کسایی ک find زدن  مسئول این کار کسیه که وانتدتو پاک کرده.

لینک به دیدگاه

عزیز شما وانتد داشتی خودمم امدم توی خونت ولی نرفتم زیر زمین فکر کردیم باگ شدی و مارک توی خونت افتاده رفتیم و بعد باز برگشتیم فهمیدیم توی زیر زمین هستید وقتی مارک برای ما هست هی نمیتونیم که Wanted هارو چک‌کنیم خودم با ایشون مارتین بودم و شما وانتد داشتی ریکورد هامو چک‌ میکنم میفرستم که کی پاک کرده وانتد شمارو

InShot_۲۰۲۴۰۱۰۶_۰۲۲۴۵۴۱۸۹-removebg-preview.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Sadegh_DeviI گفته است:

اگه به شکایت قبلیت دقت کنی میبینی ۳ تا وانتد داشتی . و توی خونت مارک شده بودی برای کسایی ک find زدن  مسئول این کار کسیه که وانتدتو پاک کرده.

از جیل اومدم بیرون کیل کردن دوباره اسپان شدم خونم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Seraphim_Florencia گفته است:

عزیز شما وانتد داشتی خودمم امدم توی خونت ولی نرفتم زیر زمین فکر کردیم باگ شدی و مارک توی خونت افتاده رفتیم و بعد باز برگشتیم فهمیدیم توی زیر زمین هستید وقتی مارک برای ما هست هی نمیتونیم که Wanted هارو چک‌کنیم خودم با ایشون مارتین بودم و شما وانتد داشتی ریکورد هامو چک‌ میکنم میفرستم که کی پاک کرده وانتد شمارو

حتما ریکوردو بفرست در غیر این صورت که کسی وانتد منو پاک نکرده باشه و از جیل ازاد شده باشم و ایشون منو کیل کردن منتظر وارنشونم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز
✔️شکایت شما پیگیری و قبول شد.

برای بازیکن مورد نظر Martin_Brave مجازات صورت خواهد گرفت.

تشکر از شکایت شما، امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram: @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...