رفتن به مطلب

Pouya_Carter

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Hermas_Florencia
نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Pouya_Carter
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): fb5f30_23sa-mp-095.png
توضیحات شکایت: رفتم مدیک برای دراگ هیل و هیل معمولی که توی ریک معلومه اچ پی ۷۹ بودم  و برای رفتن به دولتی نباید دراگ بزنم که نعشه نشم رفتم بگیرم ایشون اقای Hosein_Rgta امد گفت برو ۱ برو ۲ فکر کردم پلیر سادس منم اسکین پلیس پوشیدم گفتم خب منم میتونم بعد دیدم رتبه بالاتر از اونی که توی ریکورد معلومه کاف کرد داره ولی نکته اینجاست که یه پلیر ساده داره به یه پلیس دستور میده منو وانتد بده و کاف کنه اگر اف دیوتی باشه یعنی پلیر ساده دیگه فکشنی نیست که بخوات به بقیه دستور بده توی ریکوردم مشخصه هیل دراگ رو گرفتم و رفتم واسه هیل معمولی که رفتن اونور مدیک هیل معمولی گرفتم خواستم برم کاف کرد به دلیل مزاحمت اصلا وانتد  اسم مهم نیست ولی وقتی گفتم میدم فروم گفت قبلی ها هم همینو گفتن یعنی واسه سود خودتون همینطوری هرکی میات برای هیل کاف میکنید؟
مدیک دیر هیل میده مشکل ما چیه بخاطر مدیک باید بریم جیل بی دلیل اونم که اصلا مزاحمت ایجاد نکردم
مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

https://uploadkon.ir/uploads/740430_23InShot-۲۰۲۳۱۰۳۰-۱۵۴۶۲۵۱۴۸.mp4

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز من اونجا بودم دیدم تو قشنگ ۵ دقیقه اونجا بودی مدیک دیر هیل بده میشه ۳۰ سانیه اصن کلا قشنگ داشتی مزاحمت ایجاد میکردی با پی سی و نوپو که نمیدونم اون نوپو بود یا نه بحث میکردی

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، irman گفته است:

عزیز من اونجا بودم دیدم تو قشنگ ۵ دقیقه اونجا بودی مدیک دیر هیل بده میشه ۳۰ سانیه اصن کلا قشنگ داشتی مزاحمت ایجاد میکردی با پی سی و نوپو که نمیدونم اون نوپو بود یا نه بحث میکردی

من خودم اونجا بودم دیدم داشت هیل دراگ می‌گرفت ولی هیل خودش پر نبود مدیک ام که اصلا عین خیالش نیست پی دی ام که چت بلد نیست بخونه وقتی داره میگه heal

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، irman گفته است:

عزیز من 1 ماه هر روز 3 بار میرم مدیک مدیک کلا دیر دوز و دارو میده تو ریکورد هم ببین دارم بهش میگم هیل دراگ ول مکنه میره مدیک واسه خودشمیچرخه هیل هم ببین پر که نبود HP79 بودم وقتی اینهمه نوشتم هیل دراگ هیل دراگ نباد به حرف یه اف دیوتی گوش کنید الان اون که به شما دستور داد وانتد بدید داره از شما دفاع میکنه؟

توی رکورد همچ مشخصه با نیم تگ هم گرفتم که ایدی ها بیوفته قشنگ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...