رفتن به مطلب

Saditor_Nostalgia

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Hermas_Florencia

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Saditor_Nostalgia

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):/mm

https://uploadkon.ir/uploads/fcfb27_23sa-mp-052.png

توضیحات شکایت:

اقای Negan_Cartel و اقای Saditor_Nostalgia اول فکر کردم امدن کاف کنن همرو بعد یکم که توی فیلمم مشخصه سمت افرادی که اتک به فمیلی زدن شلیک میکردن همراه فمیلی ژاپن بعد دیدن که درباره اینکه اگر باز امدن صحبت میکردن‌گفتم اگ شلیک کنم طبق معمول و قوانین باید w بدن ولی دیدم ندادن دراگ زدم و بازم  w ندادن فهمیدم که در مقابل حالا هزینه ای یا هرچیزی دیگه ای دارن با ژاپن اوباش میکنن و هرچی بخوات اتک بزنه w میدن ولی خودشون شلیک یا هرچیزی دیگه ای براشون ازاده

20. تا زمان حضور در دولت [ حتی در حالت آف دیوتی] اتک و چیت زدن ممنوع است..

23. به هیچ عنوان حق دستگیر نکردن بازیکنان ، به دلایل دوستی ، آشنایی و... را ندارید !

36. استفاده از قابلیت های سازمان برای شوخی ، و سرگرمی ممنوع می‌باشد

52. در صورتی که بازیکن در اماکن عمومی سلاح مجاز و یا غیر مجاز در دست گرفته باشد مجاز به دستگیری او هستید .

54. حق دستگیری اعضای گنگی که خارج از منطقه گنگ ها [ Gang Zone ] سلاح حمل میکنند مجاز هستش .

رکورد :https://uploadkon.ir/uploads/a61a27_23InShot-۲۰۲۳۱۰۲۸-۰۱۴۹۰۶۸۹۴.mp4

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)https://uploadkon.ir/uploads/a61a27_23InShot-۲۰۲۳۱۰۲۸-۰۱۴۹۰۶۸۹۴.mp4

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدارکی حاوی بر پارتی بازی بنده مشاهده نکردم جناب 

افرادی هم که داخل آب شلیک میکردیم همراه نوپو دارای وانتد دی ام بودن که درحال فرار داخل آب افتادن 

داخل ریک مشخصه اسم بنده صدا کرد منم گفتم جانم گفت برید خبری نیست گفتم اگر باز آمدن خبر بدید ( وقتی دی ام صورت میگیره باید خبر بدن یا خیر ؟همونطور که موقع اتک با پیدی تماس گرفته شد) مشخصه وقتی ایشون تیراندازی می‌کنه بنده میرم سمت آخر جزیره دنبال موتور میبینم نیست برمی‌گردم و ایشون بدون گان داره می‌ره سمت ماشین روبه روش پس یعنی بنده چیزی مشاهده نکردم 

در ضمن به تمامی افراد حاضر در محل که درحال Dm بودن وانتد داده شد 

شما مدرک موثقی از دی ام نشون بده که من نگاهشون کنم و وانتد ندم اون موقع حرف شما سنده دوست عزیز

از ادمین های عزیز درخواست پیگیری دارم

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Master_Saditor گفته است:

مدارکی حاوی بر پارتی بازی بنده مشاهده نکردم جناب 

افرادی هم که داخل آب شلیک میکردیم همراه نوپو دارای وانتد دی ام بودن که درحال فرار داخل آب افتادن 

داخل ریک مشخصه اسم بنده صدا کرد منم گفتم جانم گفت برید خبری نیست گفتم اگر باز آمدن خبر بدید ( وقتی دی ام صورت میگیره باید خبر بدن یا خیر ؟همونطور که موقع اتک با پیدی تماس گرفته شد) مشخصه وقتی ایشون تیراندازی می‌کنه بنده میرم سمت آخر جزیره دنبال موتور میبینم نیست برمی‌گردم و ایشون بدون گان داره می‌ره سمت ماشین روبه روش پس یعنی بنده چیزی مشاهده نکردم 

در ضمن به تمامی افراد حاضر در محل که درحال Dm بودن وانتد داده شد 

شما مدرک موثقی از دی ام نشون بده که من نگاهشون کنم و وانتد ندم اون موقع حرف شما سنده دوست عزیز

از ادمین های عزیز درخواست پیگیری دارم

خوبه خودتون امدید
1= چرا گان دستم بود w نگرفتم ؟
2= چرا دراگ زدم جلوتون w ندادید؟
3= چرا دقیقا تایم اتک که ریکورد هم موجوده عزیز ۲ ساعت ریکورد بودم بخوای همشو هم میدم دقیقا بعد از اتک همه پیدی ها امدن اونجا
4= چرا داشتم کیل میکردم w ندادید؟
5=گان غیر مجاز و بیرون از گتو بودم باید w میدادید 
6=بیزحمت شات بدید که افرادی داخل اب بودن یا ریکورد این تایمی که دادم رو کامل بدید که وانتد داشتن و بی دلیل اتک نمیدادید چون بعد از کیل شدن اینایی که توی اب بودن من باهاشون رفتم Dmzone و توی اون تایم vakil نبود که ان جیل کنه
خودتون دارید میگید وانتد Dm یعنی 3W و خارج از محوطه گتو بودید و اونها درحال فرار نبودن توی ریک هم مشخصه توی اب ثابت ایستادن پس چرا کاف نکردید؟
درمورد حرفتون ریکورد یا شات لازمه رو دارید؟

لینک به دیدگاه

من که اونجا دیدم به احتمال زیاد پلیس صدا گیم نداشته و اینکه در لحظه کشیدن مواد saditor حضور نداشته و پلیس دیگه اونجا بوده و دی ام هم که میگید بخاطر نداشتن صدا هست و کسی که پارتی بازی در اورده neggan _cartel است البته این نظر منه و وقتی دراگ استفاده میکنی اونجا خیلی ادم هست ممکنه یه پلیس نتونه ببینه چتو و سریع رد شه در کل ممکنه اشکال پلیس بوده باشه اما پلیرsaditor اون موقع اونجا حضور نداشته

و اینکه وقتی کسی تو ابه از همون اول نبوده طرف میخواسته فرار کنه افتاده تو اب دیده کاری نمیتونه انجام بده وایساده و اما 2 نفر از اونا زیر اب درحال فرار کردنن و کاملا واضحه و تو ریکورد ها میبینی یه نوپو هم وجود داره که اصلا ربطی به فم حمله کننده یا مدافع نداره پس احتمال اینکه اونها وانتد داشتن زیاد تر میشه و اینکه 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل:

1: ایشون دیگه داخل اقلیت های دولتی حضور ندارند.

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram : @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...