رفتن به مطلب

Amin_Fox

Amin_Brave

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Amin_Brave

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Amin_Fox

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول ۴۰ عضو فکشنی نیستم

توضیحات شکایت: ضمن درود خسته نباشید خدمت ادمین عزیز

ایشون بی دلیل ۳ وانتد داده کاف کرده برده 

من اصلا گانی دستم نیست که بخوام اتک بزنم یا شلیک کنم  داخل تصویر معلومه و ضمنا پلیری داخل نقشه نیست که من بخوام بهش شلیک کرده باشم

در تصویر بعد میبیند که نوشته دیشب ۴ صبح یادته من منظور ایشون متوجه نمیشم به فرض هم اگه من ۴ صبح کاری کردم وانتدشو الان باید بگیرم؟  

ممنون میشم رسیدگی کنید جیل خالیه دلیل نمیشه هرکسی وسط خیابون بود ببرنش جیل 😕

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)IMG_20231027_230347_485.thumb.jpg.f0f3118edbe27bf58e4154f2c49bf1f1.jpgIMG_20231027_225844_709.thumb.jpg.898d381b79fc8b12b220780e395b38d9.jpgIMG_20231027_225842_821.thumb.jpg.baad165feb7d15a2251d8a62f6669612.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول از همه میتونستی همون ۴ صبح وانتد بدی  دوم از اینکه برا خریدن یه شاپ که قرار مصادره بشه شوکر میزنی به من اونوقت میگی من‌مجرمم

من از خودم دفاع کردم وانتدی نداشتم بی دلیل بهم شوکر زدی  تو چت داخل عکس هات معلومه نوشتی تو پولداری تو چرا

برا یه شاپ که شاید مصادره بشه شاید نشه ابرو یک فکشن زیر سوال میبری به بقیه بدون وانتد شوکر میزنی !

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Amin_Brave گفته است:

اول از همه میتونستی همون ۴ صبح وانتد بدی  دوم از اینکه برا خریدن یه شاپ که قرار مصادره بشه شوکر میزنی به من اونوقت میگی من‌مجرمم

من از خودم دفاع کردم وانتدی نداشتم بی دلیل بهم شوکر زدی  تو چت داخل عکس هات معلومه نوشتی تو پولداری تو چرا

برا یه شاپ که شاید مصادره بشه شاید نشه ابرو یک فکشن زیر سوال میبری به بقیه بدون وانتد شوکر میزنی !

خب اولاً اینکه منتظرت موندم ان نشدی من آف شدم این حرفت اصلا قابل قبول نیست

دوماً برادر من نگاه کن اول تیر زدی بعد من شوکر  زدم 😕 منم برا محافظت از جون خودم شوکر زدم که بس کنی و تیر نزن

چطوری به این نتیجه رسیدی من اول شوکر زدم 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل:

1: با توجه به قوانین ذکر شده تا 3 روز حق دارند به شما وانتد جرمی که انجام دادید رو بدند

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram : @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...