رفتن به مطلب

Arrigo_Carter

operator_Winner

پست های پیشنهاد شده

spacer.pngنام شما در بازی:Operator_Winner

نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Arrigo_Carter

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level9

توضیحات شکایت:

اقا بنده اواسط رزمایش گوشیم زنگ خورد جواب دادم حدود 2دقیقه و کمتر تموم شد زنگم و اومدم گیم دیدم کیک شدم. در صورتی که لیدر میتونستن درخواست کیک از سرور رو بخاطر ای اف کی بدن اما ندادن ایشون با بنده خصومت شخصی دارن. و بنده 6 روز تمام دارم با جون دل کار میکنم و از چشام مایه میذارم در صورتی که ایشون اصن به لیدری اهمیت نمیدن تمام کارهاشون منیجرا انجام میدادن ایشون کلن یه ادمی که اصن هیچ کاری داخل ارتش انجام ندادن و به خاطر یه دقیقه که میتونستن به ادمین بگن منو کیک کنه از سرور بنده رو الکی کیک کرده با 10 فکشن پانیش.(درخواست پاک شدن فکشن پانیش و مجازات لیدر و برگشتن به ارمی و حساب شدن ما اکتیویتی اون 6 روز را داشتم) 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌

spacer.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شما به دلیل بی نظمی و ای اف کی بودن طولانی در رزمایش و همچنین داشتن اعتیاد از اقلیت کیک شدید

- در حین رزمایش نیز نشه شدید 

بنده کاملا بر اقلیت نظارت داشتم پس با مدرک اتهام بزنید

- امیدوارم تجربه خوبی از این اقلیت کسب کرده باشید

لینک به دیدگاه

بنده اگه نعشه هم بوده باشم شما میتوانستید با گفتن به ادمین بنده رو از سرور کیک کنید و این کارو نکردید پس معلومه از رویه قصد اینکارو کردید. مگرنه خیلی ساده میشد به ادمین گف. به جای اینکه زحمات یه شخصو نابود کنیدـ

لینک به دیدگاه

از بی نظم بودن اقلیم میشه هنگام باربری گف که شما هر باربریتون یا کامیون بر نمیگشت یا موتور یا پات بازم بگم؟ 😂😂

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، operator_Winner گفته است:

از بی نظم بودن اقلیم میشه هنگام باربری گف که شما هر باربریتون یا کامیون بر نمیگشت یا موتور یا پات بازم بگم؟ 😂😂

• با تخریب بی رویه اقلیت فقط عدم صلاحیت ورود به دولت را برای لیدر های دولتی ، هد / کوهد یادآوری خواهید کرد

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، operator_Winner گفته است:

جناب تو خودت عامل اصلی بی نظمی ارتش بودی 

اعتیاد هم داشتی پس صد در صد با خودت دراگ آورده بودی 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Chitoz_Fox گفته است:

اره داش بنده اصن باعث بانی ارتش بودم زدم ارتشو کیل کردم. همه کاری کردم من اخرین باری که دراگ کشیدم میگم قبل مدیک بوده اصن من 1 دقیقه اف دیوتی بودم زدن کیک کردن بنده رو

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Arrigo_Carter گفته است:

• با تخریب بی رویه اقلیت فقط عدم صلاحیت ورود به دولت را برای لیدر های دولتی ، هد / کوهد یادآوری خواهید کرد

کسی که صلاحیت لیدرو نداشته باشه و فقط از منیجر بقیه بیگاری بکشه اسمش تخریب نیس.  اگرم کسی بفهمه و نگه اسمش خیانته گلم😂 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Chitoz_Fox گفته است:

شما هم نمیدونی قضیه چیه لطفا چرت و پرت نباف 

لینک به دیدگاه

خدمت به اون کسایی که میگن نعشه بودم بنده بعد تست و /showmc دیدن اصن نعشه نبودم ادمین میتوننن چک کنن

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، operator_Winner گفته است:

خدمت به اون کسایی که میگن نعشه بودم بنده بعد تست و /showmc دیدن اصن نعشه نبودم ادمین میتوننن چک کنن

اعتیاد در کارت سلامت مشخص نیست

لینک به دیدگاه

ادمین گفتن داخل /showmc مشخصه و یه راه دیگشم اینه موقعه راه رفتن می افتین. من همه این کارارو انجام دادم اما هیچ اتفاقی نیافتاد

لینک به دیدگاه

ادمینا جواب نمیدید؟  این همه ایشون فکشن پانیش الکی بهمون میدن جواب نمیدن خودتون میرید دی ام زی بعد میگید وقت نداریم عجب

لینک به دیدگاه

• Kevin_Nova این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...