رفتن به مطلب

Johnni_Lord

Younes_Nostalgia

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Younes_Nostalgia

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Johnni_Lord

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 16 va LS-PD r 4

توضیحات شکایت:مسخرع بازی در مکان عمومی ک مدیک هسش و میگع همع آیم ۲ بزنن و ایجاد مزاحمت 20230911_200046.thumb.jpg.2898b7185d838432d92a0f95ca07a461.jpgو ههمع با گفتن ./aim 220230911_200044.thumb.jpg.d5b3685e21a3568bf5b44f13ba2bbc84.jpg20230911_200051.thumb.jpg.83e6db78c38cbf0b8ceffb041035dd91.jpg

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جناب این واسه چند روز پیشه خسته نباشید که الان فرستادید و اینکه من از مدیک هیل گرفتم و Aim 2/ زدم رفتم سوار اون قطاره متروئه چیه روبروی مدیک اونو سوار شدم و رفتم به ۱ دقیقه هم نرسیده که میخواستی به من وانتد بدی 🤨 حتی ایم واقعی نزدم من اَنیمشو زدم 

لینک به دیدگاه

اینک جلو مریک گان دستت بگیری آیم ۲ بزنی بنظرت همهمه ایجاد نمیکنع؟

بنظرت نظم بهم نمیزنع؟

بنظرت مزاحت نیس این؟

چرا بجای اینک بری وانتد ۳ تا ۶ و...  بگیری باز  اومدی آیم ۲ زدی میچرخی برا خدت !!!

واقعن من نمیدونم ممبرای عادی میان جلو مدیک میش بهشون گف ک دوست عزیز اگ کاری ندارید برید ولی ب نوپویی ک با گان مسخرع بازی در میارع چی میش گف

لینک به دیدگاه

بقیه ک نمیفهمن شما نوپویی خب بعد شما ک گان در میاری مردم عادی فک میکنن حمل گان مجازه یا فک میکنن من ک پیدی هسم ب جرم حمل گان وانتد نمیدم بعدش گان در میارن و آیم ۱ تا ۳ میزنن بعد واقعن این کار جلو مدیک باعث هر همهمع ایع شلوغی و بهم ریزی میش بعد شما ک گان در اوردی یک تیر بزنی همه میفهمن نوپویی و هویتت لو میره

لینک به دیدگاه

میتونی واکنش Mehrsam_Winner رو داخل شاتا ببینی ک همی واکنش باعث همی شلوغ و مسخرع بازی و همهمع میش

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز

شکایت شما رد شد !

دلایل:

1. اسم فردی که ازش شکایت شده با عکس تطابق ندارد .

امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید.

Channel Telegram : @IRan_Role_Play

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...