رفتن به مطلب

شکایت از ممبر LSPD

Younes.mv

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Hossein_Winner

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Pouriyam_Lord 

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 15 ، نمیتونم هویتم و لو بدم ولی رنک3

توضیحات شکایت :آقا من رفتم تو مدیک نشستم با دوستاش میاد بالاسرم میگه برو 1 برو 2 میگم نشستم مزاحم نیستم میگه برو 3 بعد میبینم نمیتونه وانتد بده مایک باز می‌کنه جلو مدیک به همه میگه آقا این عضو فلان فکشنه مخفیه تهدید هم می‌کنه میگه میدم لیدرت تا شاخ نشید فقط تعدادشونو نگاه کنید

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

img_20230910_123228_012_igeo.jpg

img_20230910_123228_538_8vdd.jpg

img_20230910_123227_838_alpl.jpg

img_20230910_123228_414_a4xo.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدرکی نیست که نشون بده تهدیدت کرده 

وظیفه ما حفظ امنیت مدیک هست

محترمانه گفتند بفرمایید برید 

وظیفه شما گرفتن وانتد های 3 تا 6 هست و پیدا کردن فروشندگان مواد مخدر 

وظیفه ماهم حفظ امنیت مدیک هست

لینک به دیدگاه

عزیز من محافظت از مدیک نمیکنم کنه بعضی وقتا مدیک خالی از پی دی میشه خیلی ها هم سو استفاده میکنن من اونجا نشستم کاری هم ندارم نباید بیاد مایک باز کنه داد بزنه بگه این فلانه

لینک به دیدگاه

مدرکی نیست که شمارو لو داده 

وظیفه ما حفظ امینته ممکنه شما تلپورت یک پلیر خراب کار قبول کنید و باعث از بین رفتن امنیت بشید

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Younes.mv گفته است:

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 15 ، نمیتونم هویتم و لو بدم ولی رنک3

توضیحات شکایت :آقا من رفتم تو مدیک نشستم با دوستاش میاد بالاسرم میگه برو 1 برو 2 میگم نشستم مزاحم نیستم میگه برو 3 بعد میبینم نمیتونه وانتد بده مایک باز می‌کنه جلو مدیک به همه میگه آقا این عضو فلان فکشنه مخفیه تهدید هم می‌کنه میگه میدم لیدرت تا شاخ نشید فقط تعدادشونو نگاه کنید

هم اکنون، Beny گفته است:

مدرکی نیست که نشون بده تهدیدت کرده 

وظیفه ما حفظ امنیت مدیک هست

محترمانه گفتند بفرمایید برید 

وظیفه شما گرفتن وانتد های 3 تا 6 هست و پیدا کردن فروشندگان مواد مخدر 

وظیفه ماهم حفظ امنیت مدیک هست

سلام عزیز Pouriyam_Lord هستم به شما سه بار گفتم بفرمایید برید شما اهمیت نداید 

گفتید وانتد بده 

شما عضو فکشنی هستید که باید بره دنبال وانتد های ۳ تا ۶ و وظیفه شما جلوی بیمارستان وایسادن با لباس شهروند عادی نیست به نظرم چون میدونستید نمیشه به شما وانتد داد، داشتید از هویت خودتون سوء استفاده میکردید

لینک به دیدگاه

خیر جناب من هیچ ماشینی نداشتم پولم هم برای کرایه ماشین کم بود بعدش توی قوانین گفته شده فقط به کسایی توی مدیک اخطار میدید که بوق بزنن برای مدیک مزاحمت ایجا

لینک به دیدگاه

عزیز من محافظت از مدیک نمیکنم کنه بعضی وقتا مدیک خالی از پی دی میشه خیلی ها هم سو استفاده میکنن من اونجا نشستم کاری هم ندارم نباید بیاد مایک باز کنه داد بزنه بگه این فلانه

شما میگید بعضی وقت ها مدیک خالیه 

عزیزم چهار تا پیدی اونجا وایساده بود ک فقط ستاش داشتیم به شما میگفتیم برو ک شما سوء استفاده از شغلتون میکردید و میگفتید وانتد بده

لینک به دیدگاه

آقا به کسایی وانتد باید داد یا اخطار داد که توهین کنن خریدو فروش کنن وی دی ام کنن حمل گان کنن بوق بزنن من هیچ کدوم از این کارا رو انجام ندادم

لینک به دیدگاه

خیر جناب من هیچ ماشینی نداشتم پولم هم برای کرایه ماشین کم بود بعدش توی قوانین گفته شده فقط به کسایی توی مدیک اخطار میدید که بوق بزنن برای مدیک مزاحمت ایجا

ولی تو عکس هایی ک زحمت کشیدید فرستادید نوشته شما 28/713 دلار پول داشتید که میتونستید با 10/000 خیلی لاکچری ماشین از اونور خیابون کرایه کنید اگه هم نمیخواستید زنگ میزدید به تاکسی شمارو میبرد 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Pouriyam_Lord گفته است:

ولی تو عکس هایی ک زحمت کشیدید فرستادید نوشته شما 28/713 دلار پول داشتید که میتونستید با 10/000 خیلی لاکچری ماشین از اونور خیابون کرایه کنید اگه هم نمیخواستید زنگ میزدید به تاکسی شمارو میبرد 

عزیز 10ک هم نه 27ک و پولام تو atm بود دور بود که برم ور دارم

لینک به دیدگاه

عزیز ممبر های نوپو جدیدن فقد ب فکر ایراد گرفتن از پی دی هس شما چرا باید اونجا بشینی وقتی کاری نداری و باعث شلوغ شدن بشی شما بجایی ک بری وانتد ۳ تا ۶ بگیری و ... میای از ما فقد ایراد میگیرین جدیدن همش همتون ایراد میگیرین و فقد باعث مزاحمت برا پی دی ها میشین 

لینک به دیدگاه

بازیکن گرامی شکایت شما به دلیل درست نبودن نحوه شکایت یا  قوانین انجمن  رد شد.

آموزش صحیح شکایت : 

لحظات خوشی را برای شما در سرور ایران رول پلی آرزومندیم 

Best regards #AmirSh

لینک به دیدگاه

• AmirSh این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...