رفتن به مطلب

NRP//NOPO/FBI

Sina_Spartan

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Sina_Spartan

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Darth_Vader

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): گنگ ازتکاس رنک 7

توضیحات شکایت: من و دوستم روی موتور داشتیم میچرخیدیم که یهو ایشون اومدن منو روی موتور کاف کردن

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

gta_sa 2023-09-03 14-31-56-030.jpg

Sina_Assasin

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 دقیقه قبل، Sina_Spartan گفته است:

نام شما در بازی: Sina_Spartan

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Darth_Vader

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): گنگ ازتکاس رنک 7

توضیحات شکایت: من و دوستم روی موتور داشتیم میچرخیدیم که یهو ایشون اومدن منو روی موتور کاف کردن

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

gta_sa 2023-09-03 14-31-56-030.jpg

بنده Darth_Vader هستم 

همین جوری واسه خودت نمی چرخیدی ۴ وانتد داشتی و در حال فرار بودی. مدرک از اینکه رو موتور کاف شدی بده. من از موتور انداختمت پایین و کافت کردم و gt هم زدم ولی سوار موتور دوستت شدی و فرار کردی که تو این موارد هیچ nrp رخ نداده. اگه مدرک از کاف رو موتور داری بده

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Draco گفته است:

بنده Darth_Vader هستم 

همین جوری واسه خودت نمی چرخیدی ۴ وانتد داشتی و در حال فرار بودی. مدرک از اینکه رو موتور کاف شدی بده. من از موتور انداختمت پایین و کافت کردم و gt هم زدم ولی سوار موتور دوستت شدی و فرار کردی که تو این موارد هیچ nrp رخ نداده. اگه مدرک از کاف رو موتور داری بده

این مدرک منه که روی موتور بودم پیامش هم تازه اومده مال قدیم نیست من درجا شات گرفتم بعدشم تو میگی انداختم پایینو گت کردم مدرکی برای اثبات حرفات داری؟

Sina_Assasin

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Sina_Spartan گفته است:

این مدرک منه که روی موتور بودم پیامش هم تازه اومده مال قدیم نیست من درجا شات گرفتم بعدشم تو میگی انداختم پایینو گت کردم مدرکی برای اثبات حرفات داری؟

بعدشم اگر تو بندازی پایین گت کنی من دنبال تو راه میوفتم نه اینکه سوار موتور رفیقم بشم برم

Sina_Assasin

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Sina_Spartan گفته است:

بعدشم اگر تو بندازی پایین گت کنی من دنبال تو راه میوفتم نه اینکه سوار موتور رفیقم بشم برم

وقتی کاف و گت بشی می تونی سوار ماشین یا موتور دیگران شی و فرار کنی و به محض اینکه پیاده شی میای پیش من که دقیقا همین اتفاق رخ داد و برام گت شدی. با سی ام دی اجکتت نکردم با ماشین زدم به موتور تو افتادی رفیقت نیوفتاد تو هم سوار شدیو فرار. مث اینه وقتی سوار نیستی کاف شی بد یه لحظه سوار شی شات بگیری بگی رو موتور کاف شدم

لینک به دیدگاه

• Kevin_Nova این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...