رفتن به مطلب

نوپو توی hqگروو استریت وانتد مزاحتمت میده

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Irman_Pekka

نام پلیری که از ایشان شکایت دارید:Darth_Vader

اطلاعات شما در بازی(لول رنک و فکشن فعلی شما)لول ۲۰ r7گروو استریت

مدارک مرد نیاز: من توhq بودم دیدم ازبورن لورد  با این با موتور تو hq گروو استریت هستن رفتم پیششون ددم ازبورن میکه برو به همون darthمیگه چند بار گفت برو نرفت بعد من همینطوری داشتم میدیدم دیدم وانتد مزاحتمت داده عکس دارم سند این حرف هام

Screenshot_۲۰۲۳۰۸۲۵-۱۸۱۰۱۲_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۳۰۸۲۵-۱۸۱۰۳۶_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز بنده 

Azborn_Lord 

هستم و این قضیه هیچ ربطی به من نداره چون نه من وانتد دادم نه کاف کردم نه تو عکس بودم 

من رفتم همین 

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، parsa_mk4 گفته است:

عزیز بنده 

Azborn_Lord 

هستم و این قضیه هیچ ربطی به من نداره چون نه من وانتد دادم نه کاف کردم نه تو عکس بودم 

من رفتم همین 

۱ ساعت قبل، Irman_Pekka گفته است:

نام شما در بازی:Irman_Pekka

نام پلیری که از ایشان شکایت دارید:Darth_Vader

اطلاعات شما در بازی(لول رنک و فکشن فعلی شما)لول ۲۰ r7گروو استریت

مدارک مرد نیاز: من توhq بودم دیدم ازبورن لورد  با این با موتور تو hq گروو استریت هستن رفتم پیششون ددم ازبورن میکه برو به همون darthمیگه چند بار گفت برو نرفت بعد من همینطوری داشتم میدیدم دیدم وانتد مزاحتمت داده عکس دارم سند این حرف هام

Screenshot_۲۰۲۳۰۸۲۵-۱۸۱۰۱۲_SA-MP.jpg

Screenshot_۲۰۲۳۰۸۲۵-۱۸۱۰۳۶_SA-MP.jpg

بنده Darth_Vader هستم. شما بیرون خونه گنگتون بودید و کسی از افراد اون گنگ کنارتون نبود ولی شهروندان معمولی حضور داشتند و منم تنها نیومدم. دلیل وانتدت هم لو دادن هویت مامور مخفی بود 

Screenshot_20230825_180944_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز تو عکس ببین کجا وانتد دادی ببین کجام شما دقیقا تو hqوانتد دادی اومدی تو hqمیخوای من از hqبرم چون شما اونجایی؟

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، Irman_Pekka گفته است:

عزیز تو عکس ببین کجا وانتد دادی ببین کجام شما دقیقا تو hqوانتد دادی اومدی تو hqمیخوای من از hqبرم چون شما اونجایی؟

نگفتم از HQ برو می گم هویت مامور مخفی رو لو دادی وانتد گرفتی. اگه داخل خونه HQ هم باشی و هویت لو بدی هم وانتد می گیری

• Haha 1
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Draco گفته است:

نگفتم از HQ برو می گم هویت مامور مخفی رو لو دادی وانتد گرفتی. اگه داخل خونه HQ هم باشی و هویت لو بدی هم وانتد می گیری

من Alone_Moltafet هستم و میگم که حق با Darth_vader هرکسی که هویت نوپو رو لو بده باید وانتد بگیره کار ایشان تحسین دارد.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

• Kevin_Nova این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...