رفتن به مطلب

کاف کردن بی دلیل رو موتور

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Omidd_Winner

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Amin_Tiger

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 10 فکشن آزتاکس رنک 6

توضیحات شکایت:جلوی hq با موتور دو نفر از اعضای فممون رو دیدم و رفتم سمتشون و گفتم سلطان فول فروشی که رفتن منم دنبالشون رفتن جلوتر دور زدن اومدن جلوی hq رفتن کنارشون گفتم سلطان فول رنگ مشکی فروشی که یکدفعه پیاده شد و شوکر زد و منو رو موتور کاف کرد و جیل کرد به دلیل حمل گان در صورتی که چند دقیقه قبلش تمام گانامو تو گاوصندوق گذاشته بودم و حتی یه دونه تیر هم نداشتم حتی 1 دونه ولی به دلیل حمل گان منو گرفت. فیلم فقط از لحظه کاف به بعد گرفتم. 

دو تا مسئله داشتم که نیاز به پاسخ دارم

1:طبق قانون مگه پیدی میتونه به صورت لباس شخصی اونم در قالب هم گنگیم در بیاد و منو کاف کنه(شاید من فکر کردم هم گنگیمه و ازش گان خواستم از کجا بدونم این پیدی؟) 

2:چرا سرور شما اینقدر پول دوسته که هرکی وی ای پی کنه هر کاری دلش بخواد میتونه بکنه و ما معمولی ها باید پاسوز کاراشون باشیم؟ شما که ادعا دارین بازیتون تماما باید شکل دنیای واقعی باشه آیا تو دنیای واقعی یه پلیس میتونه لباس یه گروه خلافکار رو بپوشه و بیاد بینشون و دستگیرشون کنه؟ اونم به جرم حمل گان؟

بعدشم این پیدی های شما حتی اگه واقعا گان دست من بوده نباید بیان یه اخطار بدن که آقا جان گانتو دست نگیر؟ مستقیم جیل؟ خب شاید من تازه خریده باشمش و تو راه خونه باشم که بزارم گاوصندوق اون از کجا میدونه؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Kevin_Nova این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...