رفتن به مطلب

وانتد بی دلیل

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Reza_Brave

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Jack_Fernandez

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 5 نو فکشن 

توضیحات شکایت: داشتم تو سرور دور دور میکردم به ی پلیس خوردم بهش گفتم حواست کجاست وانتد داد از منم دور بود بعد من تو خونم بودم در خونمم لاک بود اومده وارد خونه میشه میگم تو حق نداری وارد خونه من بشی من ۱ دونه وانتد دارم /q کرد بعد از راه دور دوتا وانتد داد اونم وانتد فحش برا این ک بش گفتم حق ورود ب خونم نداری  بعد یه اف بی ای فرستاد دنبالم یعنی چی اخه نصف شکایاتم فقط برا پی دی لیدر پی دی دیموت کنید 

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...

Screenshot_20230813-085828_IRan Rp - Client.jpg

Screenshot_20230813-085819_IRan Rp - Client.jpg

Screenshot_20230813-085924_IRan Rp - Client.jpg

Screenshot_20230813-085913_IRan Rp - Client.jpg

Screenshot_20230813-085836_IRan Rp - Client.jpg

Screenshot_20230813-085928_IRan Rp - Client.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما بخاطر بی ادبیتون دو تا وانتد گرفتید که عکس هم معلومه و بنده جلو در بودم نه داخل خانه با اینکه میتونیم وارد خانه بشیم اجازه رو داریم ولی خب موفق باشی عزیز

Screenshot_2023-08-13-08-53-59-055_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_2023-08-13-08-54-39-064_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه

اولن تو **** کلمه فیلتر شده **** دسی میای میزنی ب ماشینم منم بت گفتم هوش هواست کجاس دومن تو از کجا میدونی من ب تو گفتم گور خر میگم مشکل شما نیسای مشکل اون لیدر پی دی ک افراد نوت اینو میده بعدم تا اون جا ک میدونم من ۲ سال الفا پلی میدادم کسی ۱ دونه وانتد دارن نمیرن در خونش بشکنن فقط اف بی ای حق این کارو داره ک شما بعد این که بت گفتم اینو /q کردی کلن فک کنم این فصل پی دی خرابه میخاد شکایت قبول بشه میخاد نشه فقط برین ببین نصف شکایتا وانتد بی دلیله 

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Reza_Brave گفته است:

اولن تو **** کلمه فیلتر شده **** دسی میای میزنی ب ماشینم منم بت گفتم هوش هواست کجاس دومن تو از کجا میدونی من ب تو گفتم گور خر میگم مشکل شما نیسای مشکل اون لیدر پی دی ک افراد نوت اینو میده بعدم تا اون جا ک میدونم من ۲ سال الفا پلی میدادم کسی ۱ دونه وانتد دارن نمیرن در خونش بشکنن فقط اف بی ای حق این کارو داره ک شما بعد این که بت گفتم اینو /q کردی کلن فک کنم این فصل پی دی خرابه میخاد شکایت قبول بشه میخاد نشه فقط برین ببین نصف شکایتا وانتد بی دلیله 

1 اینجا سرور دیگه ای نیست 

2 شما میگی از کجا میدونی با تو بودم خب اگه با من نبودید نمیزد که رضا دیسکانکت کرد یعنی شما کنار من یا نزدیک من بودید که ایم پیام برای من اومده خود ادمین میاد جواب میدن

3 من اونجا کرش شدم  اگه /q میزدم میزد این پلیر از بازی خارج شد اگر نه من شمارو کاف میکردم میبردم

4 من اصلا وارد خونه شما نشدم 

5 در قوانین نوشته شده از شما اجازه کاف کزدن پلیر در شاپ و خانه را دارید. بدرود تا ادمین جواب بده

لینک به دیدگاه

بعدم اکی من توحین کردم ولی با یک وانتد حق ورود ب خونم نداری از بازی خارج شدم چون ماشینم با تیر زدی این ک وارد خونم شدی میخای چی کار کنی

لینک به دیدگاه

چند نکته باید بگم‌ بهتون 

1. اسم سرور اوردی و تبلیغ کردی بن نشی خودش کلی

2. از هرجا و هر کجا میای باید بدونی نباید به پلیس توهین کنی

3. ادبتو رعایت کن

4. ممبر من q/ نزده کرش شده دقت کن تو شکایت کردنت

5. جرات داری تو زندگی واقعی به پلیس بگی هوش ، گور خر؟

لینک به دیدگاه

• Kevin_Nova این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...