رفتن به مطلب

گرفتن دراگ و وانتد الکی!

پست های پیشنهاد شده

سلام شبتون بخیر 

Steph_scott هستم عضو اقلیت بالاس، خواستم یه موردی رو اعلام کنم که دو سه باری شده که fbi و پی دی الکی وانتد میدن حتی تا 6 وانتد الکی و مسخره و بی دلیل که وقتی ازشون دلیلشم میخوای چیزی نمیگن و تو قسمت گزارش هم میگن لابد دلیلی داشته!منم بیخیال شدم گفتم لابد چیزی بوده اما امشب که وارد بازی شدم دیدم یه پلیر با لباس اقلیت بالاس کنارمونه و حرف میزنیم؛ تو hq بودیم و وانتدم نداشتم و  خیلی طبیعی بود همچی. دوباره من جدا شدم و رفتم سوار موتور شدم که برم شاپ دیدم اومد دنبالم و دوتا وانتد داد خیلی مسخره! حتی چیزیم نگفتم! و دوباره کرش شدو از بازی رفت بیرون. یه دوستمون به نام امیر طاها وینر (amirtaha_paradise) اومد مارو دستگیر کرد و من گفتم باگه و من کاری نکردم که گرفتین منو! گفت من نمیدونم خلاصه گفتم باگه واقعا چیزی نیست اگه هست مدرک بیارین! مدرکم نداشتن برگشت گفت دراگ داری؟ گفتم نه، برگشت 160 گرم دراگو گرفت 

به صورت طبیعی پی دی فقط حق داره زمانی که درحال مصرف یا خرید فروش دراگ هستیم(افراد عضو گنگ) دستگیر کنه نه اینکه الکی و بی دلیل وقتی دلیلی واسه جیل ندارن دراگ و بگیرن 

خواستم اطلاع بدم این موضوع رو که رسیدگی بشه و به این موضوع وانتد الکی هم رسیدگی کنین ما خسته شدیم از بس تو جیل بودیم!

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Kevin_Nova این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...