رفتن به مطلب

شکایت از Barbod_Carter

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Kodokushi_Over

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Barbod_Carter

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 25 فکشن گتو گرو استریت

توضیحات شکایت: 1-موقعه رفتن به ایونت گنگ میاد کاف میکنه2- با اسکین ازتکس اومده جلو hq گروو کاف میکنه3- اگه نوپو هست که بنده وانتد 5 بودم4-جلوی12ممبر گتو میاد کاف میکنه و تو دید همه5- با مجرمی ک من باشم حرف میزنه

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

Screenshot_۲۰۲۳-۰۸-۱۱-۱۷-۳۷-۴۵-۶۲۹_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_۲۰۲۳-۰۸-۱۱-۱۷-۳۶-۴۱-۷۱۲_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_۲۰۲۳-۰۸-۱۱-۱۷-۳۶-۳۵-۵۸۳_com.miui.gallery.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولن با شما نبودم و با شما حرف نزدم دومن با جناب راپید بودم سومن ایونتی نبود ۴ شما داشتی فرار میکردی اچHQ و منو راپید اومدیم اونجا 

Screenshot_۲۰۲۳-۰۸-۱۱-۲۳-۱۹-۰۳-۶۸۳_com.miui.gallery.jpg

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، barbod_moltafet گفته است:

اولن با شما نبودم و با شما حرف نزدم دومن با جناب راپید بودم سومن ایونتی نبود ۴ شما داشتی فرار میکردی اچHQ و منو راپید اومدیم اونجا 

داش برو چنل گتو ببین ایونت هست یا نه چطور خبر دارین ک وارد چک میکنید ولی نمیبینید ک ادمین گتو گفته ایونته برا گتو پلیرا؟

1 ساعت قبل، barbod_moltafet گفته است:

من داشتم فرار میکردم؟😂 من نیم ساعت تو صف وایستاده بودم که بریم ایونت ک باگ خوردیم دوباره بریم ادمین گتو اسپان داد وایسادیم ک باز اسپان کنه منو کاف کردی بردی دا

تک نفره میای بین 12 ممبر ؟ اونم با اسکین ازتکس قوانینو درست خوندی دیگ ؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Kodoku-Shi گفته است:

داش برو چنل گتو ببین ایونت هست یا نه چطور خبر دارین ک وارد چک میکنید ولی نمیبینید ک ادمین گتو گفته ایونته برا گتو پلیرا؟

من داشتم فرار میکردم؟😂 من نیم ساعت تو صف وایستاده بودم که بریم ایونت ک باگ خوردیم دوباره بریم ادمین گتو اسپان داد وایسادیم ک باز اسپان کنه منو کاف کردی بردی دا

تک نفره میای بین 12 ممبر ؟ اونم با اسکین ازتکس قوانینو درست خوندی دیگ ؟

بنده از قبل ساعت 16 ریکورد دارم کسی داره این شکایتو برسی میکنی @Kodokuu_shi بیا تل ریکور از قبل 16 تا موقعه ای ک رفتم جیل رو دارم بیاید لطفا بررسی کنید حجم ویدیو زیاده نمیسه اینجا گذاشت

لینک به دیدگاه

• Kevin_Nova این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...