رفتن به مطلب

Rapid Radin comaro ninja توله سگ و اخراج من مامور پلیس بیگناه از اداره

پست های پیشنهاد شده

توجه شکایت نامه باید به خوبی خانده شود و بعد به عکس یا فیلم ارسالی نگاه کنید:::::: اسم من شاکی: Arshia_Rgta 

اسم مجرم ها: Rapid Radin comaro ninja توله سگ

سازمان شاکی: اداره پلیس lvpd

سازمان مجرمان: همه از دم شهر داری

رانک شاکی در اداره: 3

رانک مجرمان در سازما بالاتر  از 6:::::::::        سلام اسمم ARSHIA_RGTA توی بازی هست من با لید  LVPD به مشکل خوردم ایشون منو برای این که یک مامور شهرداری برای VDM کردن رفت و برگشت 6 تا وانتد دادم منو اخراج کرد از اونجای شروع میشه که من افتاد دنبال یارو اونم با موتورم فرار کرد منم ماشین دوستم رفتم دنبالش که بگیرمش توی شهر 3 لاستیک موتور زدم دست بندش زدم یعد اومدم GOTOME بزنم دوستش اومد سوارش کردو بردش بعد شروع کرد به فحش دادن من بدون احمت به دوستم سورا ماشین شدم افتادم دنبالش توی شهر 2 زدم بهش افتاد توی یک خاکی من ماشینم کنتورولشو از دست داد بعد اومد سر تح کنم یارو لفت داد رفت پی وی لیدر با یک عکس که سوار مترم بوده گفته این مامورتون فقط بخاطر این که موتورشو دزیزدم بهم 6 تا وانتد داده بعد منم رفتم پی ویش بهش گفتم مدرک فقط یک عکسه ولی من مدرک دارم که تو منو vdm کردی اوه بخواین براتون میفرستم فقطم عکس گرفتم نه فیلم بعد 36 تا عکس گرفتم برای لیدرم فرستادم با 25 ویس ولی قبول نکرده و میگه برو فصل بعد بیاد یعنی میخوام بگم رسیدگی نمیکنه من پاره شدم تا این همه مدرکو توی یک هفته جم کنم بعد رسیدگی نمیکنه بعد یک چی هم بگم اون عکس یار که اسمش توش هستو دارم برای همین کنم وانتد کردم بعد رفتم پی ویش گفتم مدرک بده که بی دلیل وانتد دادم بعد عکسی که منو و مرد مو داشت vdm میکر و دارم و بعدش منم 6 تا وانتد کردم چون هی می رفتو بر می‌گشت بعد برای همین بعد غیر مستقیم رفته گفته من مامور شما و مردومو زیر کردم اونم بی دلیل 6 تا وانتد داده منم برای همین اخراج شدم بعد بجزع اون دوست غیر دلتیشو بدون اجازه لیدر یا ساب لیدر با لباس شخصی گرفتم بعد برام دردسر ساز شد اینم رفت پی وی لیدر بعد دوستای همون دولتی رفتن پی وی لیدرم ترف اونو گرفتن بعد گفتم من بی دلیل وانتدش کردم بعد بخاطر همونا من کیک شدم بعد باحالیش اینه که دوستاشم ممبر شهر داری بودن این منو داره آتیش میزنه بعد کلی مدرک برای لیدرم فرستادم اونم به تخمش نبوده که اون همه عکس ویس گوش کنه ببینه من بی گناه هستم شما رسیدگی کنید اونو کیک کنید یک لیدر دیگه ببارید تا من با اون صحبت کنم شاید برگردم سر کارم اون عکسی که با هلیکوپتر بودم نشون میده که فحش داده و اون فیلمی که جلوی شهر داری بوده نشون میده کن ممبر شهر داری بوده 

Screenshot_20230731_234528_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ توهین و فحاشی

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...