رفتن به مطلب

Rapid Radin comaro ninja توله سگ و اخراج من مامور پلیس بیگناه از اداره

پست های پیشنهاد شده

توجه شکایت نامه باید به خوبی خانده شود و بعد به عکس یا فیلم ارسالی نگاه کنید:::::: دولتی دیده بود من توی مشکل خوردم دوستم آونو بردم زندون بعد اونم یک عکس بی معنی گرفته بود که پیش ساب لیدر بودم و دستمو یک مامور دیگه بود گفته من از این مامور شما شکایت دارم منضورش من بودم ☹️ حالا چرا شکایت کرده این توله سگ بخاطر همکاری با مجرم و مزاهمت من ستا وانتد دادم بعد یک کیلومتر دنبالش رفتم تا بگیرمش آخرشم ماشین فیکس کردم برای همین یک وانتد دیگشم دادم شد چهارتا اون مجرم بوده تلب کارم شده الانم برم توی سرور پیداش کنم بهش بگو چرا از من شکایت هیچی نمیگه چون مدرک نداره که چرا شکایت کرده ولی من دارم که دوست دولتیش ازش فیلم دارم که میگه اوفی اخراج شدی xdxd 🤬🤬🤬🤬🤬 می‌کرد برام مجرم بوده مردومو زیر می‌گرفته موتورمو دزیده طلبکارم شده اومده پی وی لیدر میگه که این الکی بهم 6 تا وانتد داده اخراجش کن دوستم همین طور الان من باید چیکار کنم آدم من هیچ نقض قوانین انجام ندادم ولی الان من برای شما پنج عدد پلیس میارم که توی خیابون مردومو با لباس کار و شخصی میزنن همشونو توی LVPD هستن الان من باید چیکار کنم چرا اونا که مقض قوانین کردن اخراج نشدن ولی من شدم بعد من با دو عکس بی معنی از طرف یم دولتی و یک غیر دواگلتی اخراج شدم ولی من فیلم اون یارو دولتی که میدم که داره بلبل زبونی میکنه نمیتونم برگردم سازمان 😭😭😭😭 حالا هم فرمان ه من منو بلک کرده نمیتونم بهش پیام بدم الان من چیکار کنم؟ خودتون بگو باید هرچه سریع تر رسیدگی بشه ادمین راستی اسمم Arshia_Rgta هم هستم هرچه سریع تر رسیدگی بشود

Screenshot_20230731_234528_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_20230727_113758_ru.unisamp_mobile.game.jpg

Screenshot_20230727_113758_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ توهین و فحاشی

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...