رفتن به مطلب

وانتد بی دلیل

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

نام شما در سرور: Mamad_Fernandez

نام پلیری که از انشکایت دارید: Loki_Mafia

لول و فکشن: Level+14(vagos +1)

جلوی فم وایستادم با چندتا پیدی اومدن اول تیزر زدن بعد بعد بدون دلیل وانتد اتک دادن  درحالی که وایسادم و گان ندارم با تشکر 

https://uupload.ir/view/gta_sa_2023-07-29_01-22-32-939_qcm.mp4/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید عزیز چرا از قبلش فیلم نگرفتی که داخل اتک شرکت کردین مدرک هم دارم کیل کردن منو بدون دلیل نبود داخل اتک بار رفیقاتون ماسک زده بودین

لینک به دیدگاه

سلام من Arshia_rgta هستم و خود سید به مدارک من صحبت های منو شنیده و بعد گفته که مدارکمو اینجا بفرستم تا ببیند لطفا میخام که فقط سید به این پیام من رسیدگی کنه 

لینک به دیدگاه

عزیز دل شما جیل نرفتین اگه هم رفتین من ندیدم و بعدش هم اگه رفته باشین جرم مرتکب شدین خود سید در جریان بود مدرک دارم شما ماسک داشتین اتک میزدین خیلی پلیر کیل کردین خود منو نزدیک ۶ بار کیل کردین بعدش هم گفتین من فقط جلوی فم بود الان خودتون اعتراف کردین که اتک می زدین و بعد این ماجرا هم یک نفر کیل کردین بازم 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۷ در 20:56، Amen _astar گفته است:

سلام خسته نباشید عزیز چرا از قبلش فیلم نگرفتی که داخل اتک شرکت کردین مدرک هم دارم کیل کردن منو بدون دلیل نبود داخل اتک بار رفیقاتون ماسک زده بودین

سلام مدرک اینکه من شمار کیل مردن برای چه زمانی هست چون من روز اولی که رفتم اداره پلیس همون زمان بخاطر یک مامور شهرداری کیک شدم پایین عکس نوشته که چه زمانی بوده و یا چه روز ماه سال هم همین شور من با عکسی که همون روز اخراج شدم مقایسه میکنم و اگه مال زمانی باشه که پلیس بودم میشه گفت اتک دولتی داشتم و اگه نه یعنی تون روز یک شهروند عادی بودم نی دولتی یا به ابارطی میشه گفت پلیس 

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، mohammad_cartel گفته است:

عزیزم شما که میگین در اتک شرکت کردم من اتک دادم و رفتم جیل حبس کشیدم  بعد از اون وانتد دادن

نگاه کنید شما زمانی که اتک دادین کسی شمارو به جهنم یا زندان نبرد هیچ آدمیانی برای همین من همون زمان اتک به شما وانتد دادم و به دنبال شما افتادم و یک چیز دیگه اگه مدرک دارین که شما به جیل رفته بودید و دوباره اومدو من علکی به شما وانتد دادم بهم نشون بدین ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما پیگیری و قبول شد

برای بازیکن مورد نظر مجازات صورت خواهد گرفت

تشکر از شکایت شما. امیدواریم تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه

• مهمان این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...