رفتن به مطلب

وانتد الکی Error_Willson

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Badboy_Wolf

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Error_Willson

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): فعلا عضو فکشنی نیستم لول 13

توضیحات شکایت:سلام و درود بنده داشتم با ماشین از خیابون رد میشدم و سرعت بالایی نداشتم و داشتم تو چت فم صحبت میکردم بعد داشتم رد میشدم که میبینم 2 تا پلیر که دستشون گانه با آرمور اومدن جلو ماشین ولی من باهاشون برخوردی نداشتم و یه 10 متر رفتم جلوتر دیدم آقای ارور ویلسون که آف دیوتی بود اومدن کنار ماشین بنده و اصرار به این داشتن که بنده اون هارو زیر کردم منم باهاشون صحبت کردم که تو عکس قابل ملاحضه هستش و چون دست ایشون و رفیقشون گان بود بنده با توجه به قانون FRP بعد  از تموم شدن صحبت ها ازشون با ماشین فاصله میگیرم و ایشون سریع آن دیوتی میکنن و وانتد وی دی ام میدن به بنده چت هارو بخونید تا بهشون گفتم باید از پیاده رو برید نه جاده بهشون بر میخوره و آن دیوتی میکنن و وانتد میدن. پیگیری کنید‌.(انقدر بخاطر رنک الکی به پلیر ها وانتد ندین)

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...) screenshot_2023-07-22-19-30-28-472_ir.ir

screenshot_2023-07-22-19-37-46-072_ir.ir

screenshot_2023-07-22-19-38-07-178_ir.irscreenshot_2023-07-22-19-30-16-218_ir.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ مدارک شما نباید ناقص باشه . در این عکس ها کیبورد اومده روی صفحه و بازی بصورت کامل مشاهده نمیشه

2. تنها موردی که میتونیم متوجه بشیم وی دی ام کردید یانه . دمیج ماشین هست و چون کیبورد شما روی اون رو پوشونده مشخص نیست 

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مهمان این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...