رفتن به مطلب

دادن وانتدvdm الکی

پست های پیشنهاد شده

spacer.pngنام شما در بازی: Jack_Blood

نام پلیری که از ایشان شکایت دارید: Esqurise_Scott

اطلاعات اکانت شما: لول ۷

توضیحات شکایت: با سلام این اقای عزیز هیچ اگاهی از قوانین پی‌دی نداره. برای منی‌که کلا یبارم وانتد vdm نداشتم ظهر که الکی سر اینکه من با فبی داشتم یکی از دوستانم که تو مانستر بودن شوخی میکردیم و هیچ کسی حتی دمیج هم نشده اومد و وانتد داد و تهش با ۵وانتد جیلم کرد که هیچی. الان میخاستم از مدیک هیل بگیرم اومدم جلو پریده جلو ماشین ماشین خورده بهش و افتاده دمیج هم نشده. از سر فشار بهش گفتم خب بیا وانتد بده دیه به اینم برداشته ۳تا وانتد داده و جیلم کرده.

لطفا رسیدگی کنید داره رول‌پلی رو خراب میکنه

مدارک مورد نیاز: از وضعیت شات عذرمیخام فکر نمی‌کردم این اقا واقعا وانتد بده(ولی به گفته ادمین همچی ضبط میشه پس میتونن ببینن موضوع چیه)!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دقیقا من هم به این شات نیاز داشتم تا بفهمن هیچ دمیجی به شما وارد نشده اگر میخاستم vdm کنم میرفتم عقبتر و با سرعت بیشتری میزدم و الان حداقل نصف جونت رفته بود.

لینک به دیدگاه

درضمن توی شاتی که شما دادی هم مشخصه وسط خیابون هستی و تقریبا حرفای من رو تایید کردی که پریدی جلو ماشین و بعدش وانتد دادی..

• Like 1
لینک به دیدگاه

این جواب شما هم با شات بنده که مقدار اچ‌پی من‌رو نشون میده نقض میشه پس از همون اول قصد گرفتن هیل رو داشتم مدارک من اول کامل نبود و انتظار داشتم رد بشه ولی با این شات شما مدارک منرو کامل کردید الان همچی بر علیه شماست فقط مونده چک شدن توسط ادمین.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ در تمام دنیا ، حق با پیاده رو هست و شما باید به پیاده رو دقت کنید ( میتونید در دنیای واقعی تست کنید )

2_ چه ضربه کاری و چه ضربه کم هردو vdm حساب میشن 

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه

• مهمان این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...