رفتن به مطلب

نان ارپی

پست های پیشنهاد شده

اسم soheil_Nato

لول 13 گنگ وگوس رنک 2

اسم کسی که شکایت دارم 

Amin_Tayger

درود ایشون اف بی ای اومده تو اچ کیو ما 3 بار بهش گفتم برو نرفت یکیو اونجا گان در اورد گرفته بود 

تیر هوایی زدم گفتم برو بهم ونتد داد هر چند تو قانونا هیچ شر و وری برای این نان ارپی نیست و گنگا پشم اف بی ای هم حساب نمیشن 

ولی بعدش منو بجای بردن به جیل مستقیم کیل کرد که برم  جیل و این نان ارپیه رسیدگی بشه ممنونScreenshot_20230703_224303_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.e878023034a6f1357ce7d131a5915902.jpgScreenshot_20230703_224252_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.39426fd889b97426fa3071c1c49946e5.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خوبی برادر من داشتم کارو انجام میدادم 

همانطور که خودت داری میگی یکی گان درآورد من هم بهش وانتد حمل گان دادم خودت هم دیدی اومدم برم دیدم که داری تیر میزنی برگشتم و به تو هم وانتد حمل گان دادم و به این دلیل کیلت که کردم چون احتمال اینکه به من شلیک میکردی بالا من هم نمی‌تونستم ریسک اینو بپذیرم که آیا تو به من شلیک میکنی یا نمیکنی چون باعث کشته شدن من میشد چون اینجوری من زیاد به صما گنگ ها اعتماد کردم که نمی زنید ولی بازم تیر میزدید 

Screenshot_2023-07-03-22-43-52-053_ir.iranrpsv.play.jpg

Screenshot_2023-07-03-22-44-31-487_ir.iranrpsv.play.jpg

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Zaker_Ranger گفته است:

خودت هم داری میگی که نیر هوایی زدی پس ازت بعید نیس که منو میزدی 

درود عزیز من مشکلی با ونتدی که بهم دادین ندارم و قانونه چراشو که این قانونرو گذاشتن نمیدونم ولی کشتن من برای رفتن به جیل نان ار پی حساب میشه و مجازات داره. 

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، سهیل گفته است:

درود عزیز من مشکلی با ونتدی که بهم دادین ندارم و قانونه چراشو که این قانونرو گذاشتن نمیدونم ولی کشتن من برای رفتن به جیل نان ار پی حساب میشه و مجازات داره. 

برادر من دارم میگم اگه تو رو کیل نمیکردم احتمال اینکه خودم کیل میشدم بالا بود ریسک اینو نپذیروفتم 

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، سهیل گفته است:

بعد هم تو نباید جلو مامور تیر هوایی بزنی مگه کشکه  برو توی واقعیت جلوی ی مامور پلیس تیر هوایی بزن ببین همونجا درجا سرویست میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ پلیس یک بار به شما شوکر زده ، و شما کیل شدید احتمالا هیلتون کم بوده

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه

• مهمان این موضوع را بست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...