رفتن به مطلب

شرکت در اتک و استفاده از تیزر

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Barbod_Winner

نام پلیری ما ازش شکایت دارم:capitan_paradise

لول و فکتیون شما:لول ۱۵عضو فکشنی نیستم ایشون و فمشون اومدن به ما اتک دادن ایشون دولتی و نباید توی اتک شرکت کنه این ۱ دو منم با تیزر میزنه لطفا رسیدگی کنید

Screenshot_۲۰۲۳-۰۶-۲۶-۱۷-۲۲-۲۰-۷۸۳_ru.unisamp_mobile.game.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اتک چی من رفت بود تو اون خونع واسه پارتی 

دونفر از دوستام هم داشتن میامدن که من از اون خونع امدم بیرون دیدم شما و چند تا از دوستاتون دارید  کیلشون میکنید بعد ایم گرفتی سمت من کیلم کنید ارمون داشتم تو تصویر مشخص.... منم دفاع از خود کردم 

لطفن حاشیه سازی نکن

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

دوست عزیز مگه اومدن در آن مکان جرمه؟

ما اومده بودیم کازینو برای پارتی در آن مکان بعد اومدیم بیرون تا به رفیقامون بگیم بیان تا یکم خوش بگذرونیم که شما یک دفعه من رو کیل کردین و رفیقم هم دمیج دادین تو تصویر معلومه که من هیچ hp ندارم و رفیق من هم مجبور شد که که شمارو بزنه وگرنه ماهم دوست نداریم رو کسی ایم بگیریم... 

لطفا اول بگین که خودم چیکار کردم که منو کیل کردن؟.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...