رفتن به مطلب

۶وانتد بی دلیل

پست های پیشنهاد شده

Peter_Crazyشکایت دارم از God_Moltaft

بنده امد دم فم ایستاد بنده داشتم ماشین پارک میکردم نوشتم بله رفت اون طرف ۶تا وانتد داد برگشت امد ۶تا وانتد دیگه هم به بقیه اعضا داد لطفا رسیدگی کنید Screenshot_2023-06-23-17-33-23-406_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.ff85a75a3ede44ee08db8a4a057ecad1.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لیدر محترم پلیس لطفاً به پلیس ها بگین استفاده شخصی از قابلیت پلیسی نکنه من توی خونه فم بودم یاهو یک نامه داخل خانه فم 6وانت داد به من و هم فم ها من که اونجا بودم لطفاً تذکر بدید به این پلیسGod-Moltafet

لینک به دیدگاه

۵۸ دقیقه قبل، Peter_Crazy گفته است:

Peter_Crazyشکایت دارم از God_Moltaft

بنده امد دم فم ایستاد بنده داشتم ماشین پارک میکردم نوشتم بله رفت اون طرف ۶تا وانتد داد برگشت امد ۶تا وانتد دیگه هم به بقیه اعضا داد لطفا رسیدگی کنید Screenshot_2023-06-23-17-33-23-406_ru.unisamp_mobile_game.thumb.jpg.ff85a75a3ede44ee08db8a4a057ecad1.jpg

عزیزم شما خودت جناب Raphael_Victor کیل کردین و با Abas_Crazy بودین

3تاوانتد Dm یا کیل کردن شخص

3تا حمل گان و داشتن گان.قانون جدید هستش

شما وقتی که هیل نمیدید به دیگران چرا کیل میکنید بی دلیل

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ابوالفضل خیاری گفته است:

بی اجازه وارد خونه فم شد اسلحه کشیدی روی اعضای فم

IMG_20230623_214836_861.jpg

جناب من نوپوم کارم اینه وانتد ۳ تا ۶ تو شهر ۱ بگیرم و وانتد ۶ رو کیل کنم چون برای شهر خطرناکه شما هم گان داشتین و هم کیل کردین و من امدم پیتر کرازی بگیرم شما شروع به شلیک به من کردین 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...