رفتن به مطلب

وانتد بی دلیل ب مامور شهرداری در حالت آن دیوتی

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: Senator_Fox 

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Lil_Uzivert

اطلاعات اکانت شما (لول ۱۷ عضو فکشن شهرداری رنک ۱

توضیحات شکایت: داشتم میرفتم سمت شهرداری تا انجام وظیفه کنم یک نفر جلوم گرفت گفت شیلد چن میفروشی‌گفتم فروشی نیست اینا اومدن  بعد جلو من وایسادن وانتد مزاحمت دادن میگم میدمت فروم میگه بده فروم یعنی چی هرکسی رو قبول میکنید داخل اف بی ای

مدرک: 

Screenshot_20230618_164432_IRan Rp - Client.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

۳۷ دقیقه قبل، Senator_Fox گفته است:

نام شما در بازی: Senator_Fox 

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید: Lil_Uzivert

اطلاعات اکانت شما (لول ۱۷ عضو فکشن شهرداری رنک ۱

توضیحات شکایت: داشتم میرفتم سمت شهرداری تا انجام وظیفه کنم یک نفر جلوم گرفت گفت شیلد چن میفروشی‌گفتم فروشی نیست اینا اومدن  بعد جلو من وایسادن وانتد مزاحمت دادن میگم میدمت فروم میگه بده فروم یعنی چی هرکسی رو قبول میکنید داخل اف بی ای

مدرک: 

Screenshot_20230618_164432_IRan Rp - Client.jpg

بنده Patrick_Scott هستم کسی که همراه ایشون بود

اصلا صحبتی مبنی بر خرید و فروش بین ما مطرح نشد اگه مدرک دارید نشون بدید در ضمن همونطوری که تو شات خودتون (و شات بنده قسمت چت که اسمتون آبی نیست) مشخصه، شما در حالت آف دیوتی هویت FBI رو لو دادید که این کار طبق صحبتای لیدر، وانتد مزاحمت خواهد گرفت و شما پس از وانتد گرفتن، سریعا آن دیوتی کردید

ثانیا، ممبر Goverment اونجا در حالت آن دیوتی چه کار می کنه؟

Screenshot_20230618_164435_SA-MP.jpg

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Patrick_Scott گفته است:

بنده Patrick_Scott هستم کسی که همراه ایشون بود

اصلا صحبتی مبنی بر خرید و فروش بین ما مطرح نشد اگه مدرک دارید نشون بدید در ضمن همونطوری که تو شات خودتون (و شات بنده قسمت چت که اسمتون آبی نیست) مشخصه، شما در حالت آف دیوتی هویت FBI رو لو دادید که این کار طبق صحبتای لیدر، وانتد مزاحمت خواهد گرفت و شما پس از وانتد گرفتن، سریعا آن دیوتی کردید

ثانیا، ممبر Goverment اونجا در حالت آن دیوتی چه کار می کنه؟

Screenshot_20230618_164435_SA-MP.jpg

من گفتم شما اومدید گفتید چیزی بخرید گفتم یکی‌اومد بعد شما اومدید درضمن  من حالت آن بودم ک وانتد دادی پس تو حقی نداری اینجا دخالت کنی 

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Senator_Fox گفته است:

من گفتم شما اومدید گفتید چیزی بخرید گفتم یکی‌اومد بعد شما اومدید درضمن  من حالت آن بودم ک وانتد دادی پس تو حقی نداری اینجا دخالت کنی 

آن دیوتی بودی؟ میگم اونجایی که تو شات خودت مشخصه گفتی FBI هستید و اسمت سفید بوده و آبی نبوده ینی آف دیوتی بودی

بازم میگم ممبر Goverment اونجا آن دیوتی چی کار می کنه؟

1648579226_Screenshot_20230618_164432_IRanRp-Client.thumb.jpg.f9fb43ee343564e541063cef20e1f359.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
متأسفانه محتوای شما حاوی عباراتی است که ما اجازه انتشار آن را نمی دهیم. لطفاً محتوای خود را ویرایش کنید تا کلمات برجسته شده در زیر حذف شوند.
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...