رفتن به مطلب

نقض قوانین لیدر نوپو Nova_Cyber

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی:Faty_Moltafet

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Nova_Cyber

اطلاعات اکانت شما ( لول ۲ . فکشن نیستم):

توضیحات شکایت: همونطور ک در فیلم میبینید چند تا نقض قانون انجام داده 

۱: پیام پی دی رو در فیلم مشاهده میکنید و من سه تا وانتد داشتم و چون کاراکتر رو بهبود داده بودم دو تا وانتد من باید بپره سر همون ساعت پی دی و ایشون بی توجه به این موضوع منو کاف کردن . 

۲: منو کاف کرد وقتی ک نشسته بودم تو ماشین البته قبلش با cmd /me گفت که در حال شکستن شیشه ماشبن هستم . وای این قانون برای نوپو نیست و برای lvpd هستش  و عملا ایشون منو از داخل ماشین کاف کردن و این خلاف قانونه . 

۳: حالا کاف که کرد هیچی خودشم روی وسیله نقلیه بود و کاف کرد منو  اگه اون دوتا موردی ک گفتمو قبول ندارین این یکی که نقض قانون حساب میشه .

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه نکته ای یادم رفت بگم . 

ایشون اصلا از قبل دنبال من نبودن که بگین درحال تعقیب بوده و وانتد من کم شده و میتونه هنوزم کاف کنه .به صورت خیلی شانسی بهم برخورد  و کاف کرد 

لینک به دیدگاه

درود

من از وقتی شما وانتدتون ثبت شد دنبال شما بودم که به شهر دو چند بارم فرار کردید

به هرحال

طبق قوانین فکشن های پلیسی اگر مجرم با ماشین درحال فرار بود اگر مامور پلیس سوار موتور باشه میتونه به ماشین نزدیک بشه و بعد از زدن Me Shishe Mashin Ro Mishkone از روی موتور به دست شما دستبند بزنه.

ثانیا که چند ثانیه بعد از پی دی من شمارو کاف کردم و اولا که پی دی رو ندیدم شما خودتم چیزی نگفتی دوما که من از قبلشم دنبال شما بودم.

موفق باشید.

IRan Role Play

لینک به دیدگاه

هم اکنون، NovaLeopard گفته است:

درود

من از وقتی شما وانتدتون ثبت شد دنبال شما بودم که به شهر دو چند بارم فرار کردید

به هرحال

طبق قوانین فکشن های پلیسی اگر مجرم با ماشین درحال فرار بود اگر مامور پلیس سوار موتور باشه میتونه به ماشین نزدیک بشه و بعد از زدن Me Shishe Mashin Ro Mishkone از روی موتور به دست شما دستبند بزنه.

ثانیا که چند ثانیه بعد از پی دی من شمارو کاف کردم و اولا که پی دی رو ندیدم شما خودتم چیزی نگفتی دوما که من از قبلشم دنبال شما بودم.

موفق باشید.

لازم به ذکره بگم قانون شکوندن شیشه ماشین ربطی به یک فکشن خاص نداره و برای تمامی اقلیت های پلیسی مجازه.

IRan Role Play

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Rick_Moltafet گفته است:

تایید میکنم ایشون هم زبادی خطا کرده

برا همین کلا این دومین شکایتیه که ازم شده جناب؟

واسه خودنمایی داخل تاپیک ها پارازیت نندازید.

IRan Role Play

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Queen گفته است:

نام شما در بازی:Faty_Moltafet

نام پلیری که شما از ایشان شکایت دارید:Nova_Cyber

اطلاعات اکانت شما ( لول ۲ . فکشن نیستم):

توضیحات شکایت: همونطور ک در فیلم میبینید چند تا نقض قانون انجام داده 

۱: پیام پی دی رو در فیلم مشاهده میکنید و من سه تا وانتد داشتم و چون کاراکتر رو بهبود داده بودم دو تا وانتد من باید بپره سر همون ساعت پی دی و ایشون بی توجه به این موضوع منو کاف کردن . 

۲: منو کاف کرد وقتی ک نشسته بودم تو ماشین البته قبلش با cmd /me گفت که در حال شکستن شیشه ماشبن هستم . وای این قانون برای نوپو نیست و برای lvpd هستش  و عملا ایشون منو از داخل ماشین کاف کردن و این خلاف قانونه . 

۳: حالا کاف که کرد هیچی خودشم روی وسیله نقلیه بود و کاف کرد منو  اگه اون دوتا موردی ک گفتمو قبول ندارین این یکی که نقض قانون حساب میشه .

مدارک مورد نیاز (فیلم،عکس‌و...)

در ضمن زمانی که کاف شدید هنوز سه وانتد بودید داخل ویدیو خودتون مشخصه

IRan Role Play

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت پلیر عزیز شکایت شما رد شد

دلایل:

1 _ قواین کاف کردن از داخل ماشین برای تمامی فکشن های نظامی هستش

2 _ مدارک برسی شده نشان میدهد شما ۳ وانتد داشته اید و لیست وانتد باگ بوده 

امیدواریم‌ تجربه خوبی در سرور ایران رول پلی داشته باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...